Hızlı Gitmeyen Taksiciye Ormanda İnfaz!

3 Ağustos tarihinde Belgrad Ormanı’nda bulunan erkek cesedinin ardından korkunç cinayet olayı ortaya çıktı.

İstanbul’da bulunan Belgrad Ormanları’nda geçtiğimiz günlerde bir erkek cesedi bulunmasının üzerine polis ekipleri hareket geçti. Yapılan çalışmaların ardından Cinayet Büro Ekipleri cesedin korsan taksicilik yapan Voklan Karakaya’ya ait olduğunu saptadı.

Ekiplerin çalışmalarını titizlikle sürdürdüğü olayda cinayet günü Karakaya’nın aracına iki kişinin bindiğini tespit etti. Müşteri olarak binen Adem A. (18) ve Y.A. (15) isimli şüpheliler operasyonla gözaltına alındı. Sorgusu yapılan şüpheliler suçlarını itiraf ettiler.

SORGUDA CİNAYETİ İTİRAF ETTİLER

Sorguda cinayetle ilgili her şeyi itiraf eden zanlılar Karakaya’yı hızlı gitmediği için öldürdüklerini söyledi. Şüpheliler Karakaya’nın taksisine Eyüpsultan’dan binip Belgrad Ormanı’na gitmek istediklerini fakat yolculuk esnasında Karakaya’nın hızlı gitmediğini bu nedenle de taraflar arasında tartışma yaşandığını söyledi. Tartışma ile aracını kenara çeken Karakaya, burada iki yolcu tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

Olayın ardından Karakaya’nın aracı ile cesedi ormana saklayan zanlıların olay yerinden kaçtığı saptandı. Zanlılar, itiraflarının ardından adliyeye sevk edildi. Mahkemenin ardından iki kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı