Hızını Alamayan Sürücü Faciaya Yol Açıyordu

Pendik'te meydana gelen trafik kazasında hızını alamayan sürücü, kaldırıma çarparak durabildi.

Hızını Alamayan Sürücü Faciaya Yol Açıyordu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul’un Anadolu yakasındaki ilçelerinden Pendik’te sürücünün kontrolünden çıkan araç, az kalsın faciaya yol açıyordu. Sürücünün kırmızı ışıkta durmak istemesi üzerine kontrolden çıkan otomobil, kaldırıma çıkarak yan yattı. İlçenin işlek caddelerinden birinde meydana gelen kazada şans eseri kimseye bir şey olmadı.

Aşırı hız kazayı da beraberinde getirdi. Pendik’te Kurtköy Mahalle Muhtarlığı önündeki kırmızı ışıkta durmak isteyen sürücü, bir anda aracının kontrolünü kaybetti. Aşırı hız yaptığı belirlenen sürücünün kontrolünden çıkan otomobil, kaldırıma çarparak durabildi. Kaza esnasında yan yatan otomobilin içinde sıkışan sürücü vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen ekipler tarafından kurtarıldı. Kazanın meydana geldiği caddenin ilçenin işlek caddelerinden biri olması faciaya davetiye çıkardı. Ancak şans eseri otomobilin kaldırıma çarparak durması olası bir faciayı önledi.

MERAKLI SÜRÜCÜLER TRAFİĞİ KİTLEDİ

Kaza yerlerinde görmeye alışık olduğumuz tablo, Pendik’te de ortaya çıktı. Kaza yapan aracı merak edip bakmak isteyen diğer sürücüler nedeniyle trafikte bir süre aksamalar oldu. Olay yerine gelen polis, meraklı sürücülere müdahale ederken kaza yapan araç da çekici ile kaldırıldı. Kaza sonrası bölgede denetimlerini artıran ekipler, kırmızı ışıkta geçen sürücülere ve yayalara göz açtırmıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.