adplus-dvertising

Hırsızlık zanlısının feci sonu

Gaziantep’in Nizip ilçesinde tırmandığı elektrik direğindeki kabloları kesmek isteyen bir kişi akıma kapılarak öldü. Şahsın cesedi günler sonra ilaçlama yapan işçiler tarafından bulundu.
Takip et
Hırsızlık zanlısının feci sonu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gaziantep’in Nizip ilçesi Hazımoğlu Mahallesi’nde fıstık bahçesini ilaçlayan işçiler, elektrik direğinin yanında bir şahsın yerde yattığını fark etti. Şahsın yanına gelen ve hareketsiz durduğunu gören işçiler, vaziyeti hemen jandarmaya haber verdi. Bölgeye sevk edilen sağlık ekipleri tarafından şahsın günler öncesinde öldüğü tespit edildi. Olay yerinde inceleme yapan Cumhuriyet Savcısı, polis ve jandarma ekipleri tarafından cesedin yakınlarında kabloları kesmek için kullandığı düşünülen bir pense bulundu.

Cesedi koku üstüne fark ettiklerini anlatan işçilerden Müslüm Özdemir, ”Fıstıkları ilaçlamak için gelmiştik. Direğin dibinde birinin yattığını gördük. Şahsa dokunmadan jandarmaya haber verdik. Jandarma ve polis ekipleri geldi, inceleme yaptı. Herhalde elektrik çarpması neticesi vefat etmiş” diyerek konuştu

Günler öncesinde ölmüş

Sağlık ekiplerinin yaptığı araştırmada şahsın ortalama 4 gün önce öldüğü tespit edilirken, olay yeri inceleme ekipleri ise cesedin kimliğini belirledi. 25 yaşındaki İ.K. olduğu tespit edilen şahsın daha öncesinden hırsızlık suçundan sabıka kaydının bulunduğu öğrenildi.
İncelemenin tamamlanmasının sonrasında ise ceset otopsi yapılmak üzere morga götürüldü.

Hırsızlık zanlısının feci sonu

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.