Hırsızlar Olay Yerini Sabunlu Suyla Yıkamış!

Bir süt işletmesine giren 2 kişi 120 bin lira değerinde süt ürünü çaldı. Jandarmanın sıkı takibi ile hırsızlar yakalandı.

Erzurum’da ilginç bir hırsızlık olayı yaşandı. Bir süt işletmesine giren 2 hırsız çaldıkları ürünlerle olay yerinden kaçtı. Hırsızların arkalarında delil bırakmamak için hırsızlık yaptıkları noktaları sabunlu suyla yıkadıkları ortaya çıktı.


Olay geçtiğimiz hafta Yakutiye’deki bir süt işletmesinde yaşandı. İşletmeye gelen 2 hırsız değeri 120 bin lirayı geçen süt ürünü çaldı. Olay yerinden kaçan zanlılar, geride delil bırakmamak için hırsızlık yaptıkları depoyu sabunlu suyla yıkadı. Uyguladıkları bu yöntem işe de yaradı ve jandarma olay yerinde bir ip ucuna rastlayamadı. İşletme sahiplerinin ihbarı doğrultusunda harekete geçen jandarma ekipleri yüzlerce güvenlik ve mobese kamerasının kayıtlarını inceledi. Yapılan sıkı tahkikatın ardından 2 hırsız çaldıkları ürünleri koydukları depoda kıskıvrak yakalandı.

İKİSİ DE TUTUKLANDI

Yapılan açıklamada hırsızların kameralara yakalanmamak için şapka taktıkları, ancak yüzlerinin belli olduğu bir görüntü sayesinde kimliklerinin tespit edildiği belirtildi. Biri işletme çalışanı olan hırsızlar tutuklandı. Zanlıların bir başka depoya taşıdıkları süt ürünleri ise işletme sahibine teslim edildi. 120 bin lira değerinde ürününe kavuşan işletme sahibi, titiz çalışması sonucu hırsızları yakalayan jandarma ekiplerine teşekkür etti.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı