Hırsızlar Çaldıkları Kasayı Yola Düşürüp Kaçtı

İstanbul Fatih’te bir grup hırsız, çaldıkları kasayı yol ortasına düşürüp olay yerinden kaçtılar.

Fatih’te bir dükkanı soyan hırsızlar, el arabasıyla kaçırdıkları kasayı yola düşürdü. Tam da o anda bekçileri gören hırsızlar olay yerinden kaçarak uzaklaştı.

Olay, saat sabaha karşı 05.00 sularında meydana geldi. Fatih Turgut Özal Millet Caddesi’nde yaşanan hırsızlık olayında, kimliği henüz belirlenemeyen iki hırsız, bir dükkana ait çelik kasayı el arabasına yükleyip kaçmaya başladı. Bu sırada çelik kasayı yola düşüren hırsızlar, geri dönüp kasayı almak isterken bekçilerle karşılaşınca olay yerinden kaçtılar.

BEKÇİLERLE BURUN BURUNA GELDİLER

Birisi maskeli diğeri kasklı olan iki hırsız sabaha karşı motosikletle bir dükkanın önüne geldiler. İş yerinde bulunan çelik kasayı alıp el arabasına yükleyen hırsızlar, daha sonra da el arabasını motosikletle çekerek iş yerinden uzaklaştılar. Hırsızlar, Turgut Özal Millet Caddesi’ne geldikleri sırada kasayı yola düşürdüler. Kasayı geri almak için geri dönen hırsızlar karşılarında bekçileri görünce, olay yerinden hızla uzaklaştılar. Polis şimdi biri maskeli, diğeri de kasklı olan iki hırsızı arıyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı