adplus-dvertising

Hırsızdan “Eskiyi getir, yeniyi götür” tarife

Esenyurt’ta bir ayakkabıcıya gelen çift, “Eskiyi getir, yeniyi götür” tarifesiyle ayakkabı çaldı. Bir poşetle evden getirdiği eski ayakkabılarını bırakan kadın, ardından beğendiği ayakkabıları poşete koyarak yanındaki adamla beraber kayıplara karıştı. Meydana Gelen o sıra dışı hırsızlık anları ise işyerinin güvenlik kamerasına an be an yansıdı.
Takip et
Hırsızdan “Eskiyi getir, yeniyi götür” tarife
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, geçtiğimiz gün öğle saatlerinde Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı’nda meydana geldi. İddialara göre, müşteri gibi ayakkabı dükkanına giren bir çift, modellere bakmaya başladı. Kadın beğendiği ayakkabının ayağına uygun numarasını denerken, yanındaki adamda meydana gelen hırsızlığın fark edilmemesi için kadının önünü kapattı. Daha ardından yanında getirdiği poşetten eski ayakkabısını çıkaran kadın, beğendiği modelle ayakkabısını yer değiştirdi. Olayın sonrasında çift kayıplara karışırken, meydana gelen o hırsızlık anlar işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Hırsızdan “Eskiyi getir, yeniyi götür” tarife

Meydana Gelen hırsızlık hakkında konuşan dükkan çalışanı Fatih Altuncu, “Bir çift dükkana gelerek ayakkabı bakmaya başlamış. Daha ardından ayakkabı beğenerek numarasını istemişler. Yanındaki adamda kadının önünde durduğu için vaziyeti fark etmemişiz. O sırada kadın, yanında getirdiği poşetten eski ayakkabılarını çıkartmış ve beğendiği ayakkabı ile yer değiştirmiş. Biz olayı daha sonra anladık. Sayım sırasında çalınan modelden eksik olduğunu anladık. Güvenlik kamerasına baktığımızda meydana gelen olayı fark ettik. Kadının bıraktığı ayakkabıları da bulduk. Tabi onları çöpe attık. Bizim eskiyi getir, yeniyi götür gibi bir kampanyamız yok. Herhalde kadın vaziyeti o biçimde anlamış” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.