Hırsız Kadınlar, Mahalleli Tarafından Esir Alındı!

Mahalle halkı tarafından girdikleri binada kıstırılan zanlılar, olay yerine çağrılan ekipler tarafından yakalandı.

İstanbul’a bağlı Esenyurt ilçesinde akıllara durgunluk veren bir hırsızlık olayı yaşandı. Gözlerine kestirdikleri eve giren kadınlar, mahalle halkının durumu fark etmesi ile girdikleri binada kıstırıldı. Durumu polise haber veren mahalleli, ekipler olay yerine gelene kadar kapıdan bir an olsun ayrılmadı.


Son dönemlerde hırsızlık olaylarının büyük artış gösterdiği Esenyurt’ta son yaşanan olay bu kadarına da pes dedirtti. Hamile oldukları belirlenen iki kadın, gözlerine kestirdikleri bir eve girdi. Bu esnada ev sahibi tarafından fark edilen kadınlar, kaçıp saklandıkları binada sıkışıp kaldı. Kısa sürede olay yerine çok sayıda kişi toplandı. Toplanan kalabalıktan bazıları, şüpheliler kaçmasın diye girişteki kapıyı sıkı sıkı tutup ekiplerin olay yerine gelmesini bekledi. Çok geçmeden belirlenen adrese gelen ekipler, içerideki kadınları kıskıvrak yakaladı.

KADINLARDAN BİRİNİN ARANMASI VARMIŞ

Emniyet götürülen kadınlardan birinin başka bir suçtan dolayı arandığı ortaya çıktı. Girmeye çalıştıkları ev sahibinin şikayeti üzerine kadınlar hakkında yasal işlem başlatıldı. Hırsızlık şüphelisi kadınlar, emniyetteki ifadelerinin ardından savcılığa sevk edildi. Olayla ilgili soruşturma devam ederken vatandaşlar, artan hırsızlık olaylarına karşı geceleri görev yapan bekçilerin mahalle aralarında denetimleri artırmalarını istedi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı