Hikmet Karaman Gitti Geldi!

Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Konyaspor karşılaşmasının ardından istifa sinyali vermişti. Hikmet Karaman önce ayrıldı sonra geri geldi.

Süper Lig’in 6. haftasında oynanan ve Kayserispor’un Konyaspor’a 2-1 kaybettiği maçın ardından Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman istifa sinyalleri vermişti. Dün ilk olarak Hikmet Karaman’ın görevden ayrıldığı açıklandı. Yaklaşık 3 saat sonra Kayserispor’dan yapılan açıklama ile deneyimli teknik adam ile tekrar anlaşıldığı belirtildi.


İŞTE HİKMET KARAMAN AÇIKLAMASI

“Teknik direktörümüz Sayın Hikmet Karaman, saha sonuçlarının beklenen seviyede gerçekleşmemesi üzerine bugün yönetim kurulumuzla yaptığı görüşmede Kayserispor’un faydasına olacaksa herhangi bir tazminat talebi olmaksızın görevi bırakabileceğini, bu konuda kulüp başkanımızın vereceği karara saygılı olacağını ifade etmiştir.

Kulüp başkanımız, yönetim kurulu ve diğer ilgililerle seri görüşmeler yapmış ve bu aşamada hocamızın görevden ayrılmasının uygun olmayacağı kanaati oluşmuştur.

Verilen karar teknik direktörümüzle paylaşılmış, kendiside buna saygı duyarak görevinde kalmıştır.

Yönetim kurulumuz; İstenmeyen skorlara etki eden bir çok faktör varken, hemen en kolayı olan “Hoca değişikliği” alışkanlığına itibar etmemiş olup, yapılacak istişareler sonucu Kayserispor için en doğru kararı verecektir.” açıklaması yapıldı.


Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı