adplus-dvertising

Hiçbir şey bulamayınca bozuk para kutusunu aldı

Antalya’da bir işletmeye gelerek çekmecede bulunan bozuk paraları krom kutusu ile beraber alan hırsızın davranışları, işletme personelini aratmadı. Hırsızın rahat tavırları karşısında şaşkınlık yaşayan iş yeri sahibi ise, “Ben bile iş yerime geldiğim zaman sandalyemi alıp oturamıyorum. Kendisi çok rahat bir biçimde sigara ve çakmağı ile oturuyor” sözleri ile şaşkınlığını anlattı.
Takip et
Hiçbir şey bulamayınca bozuk para kutusunu aldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, dün sabah saatlerinde Konyaaltı ilçesi Akdeniz Bulvarı üstünde bulunan bir işletmede yaşandı. Edinilen bilgiye göre; işletmeye gelen bir kişi önce kısa zamanlı etrafı gözetledi. Daha sonra ise çekmecenin yanına bir sandalye çekerek oturdu. Bu sırada ayak ayak üzerine atan, sigara içen hırsızın rahat tavırları sanki çileden çıkardı. Bir süre sonra kasada bulunan çekmeceyi açan hırsız kağıt para bulamayınca krom kutu içerisinde bulunan bozuk paraları aldı.

İş yeri sahibi ise gördükleri karşısında şoke oldu

Hırsız daha sonra hiçbir şey olmamış gibi işletmeden uzaklaşarak izini kaybettirdi. O anlar ise iş yerinin güvenlik kamerası tarafından an be an kaydedildi. Görüntülerde rahat tavırları ile dikkat çeken hırsızın, personel çalışanını aratmadığı görüldü. Güvenlik kamerasını izleyen iş yeri sahibi ise gördükleri karşısında şoke oldu.

“Ben bile iş yerime geldiğim zaman sandalyemi alıp oturamıyorum”

Yaşanılanları anlatan iş yeri sahibi Onur Deniz, “Vatandaş sabah saatlerinde geliyor. Bizde çalışan bir personel gibi sandalyesini çekip oturuyor. Oturma görüntüsü veriyor. Sonrasında kasamızın çekmecesini açıyor. Bozuk para kutusunu alıyor. Sonra ayrılıyor. Ben bile iş yerime geldiğim zaman sandalyemi alıp oturamıyorum. İşe başlıyoruz. Kendisi çok rahat bir biçimde sigara ve çakmağı ile oturuyor. İş yeri sahibi gibi de çekip gidiyor. 10-15 TL vardı. Çaldığı kutu krom. Çaldığı paralardan daha kıymetli, kutu 80 TL değerinde. Ben üstüne 30 TL para da vermeye hazırım kutuyu getirsin” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.