Hiç 2.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Blutv'de ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkan yeni dizi Hiç herkesin beğenisini topladı. Dizinin ilk bölümünü beğenen vatandaşlar Hiç 2. bölüm ne zaman hangi tarihte diye merak ediyor. Hiç dizi konusu nedir, 2. bölüm ne zaman? Hiç dizisi hakkında merak edilenler, Doğanay, Uzun Makarna, Sera, Semih Varol hakkında bilgiler ve 1. bölümün tamamı haberinizde.
Takip et
Hiç 2.bölüm ne zaman yayınlanacak?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

19 Şubat 2021′de Blu tv tarafından yayınlanan dizidir. Blu tv‘nin Sıfır Bir ekibiyle çektiği 3. dizi olan HİÇ, Adana’da geçen bir başka intert dizisi olarak ön plana çıkıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda internet fenomeni olan isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Hamdi Can Teker yaparken, yapımını ise Sıfır Bir Yapım üstleniyor. Komedi türünde yer alacak olan yapım oyuncu kadrosunda Doğanay, Uzun Makarna, Sera, Semih Varol gibi isimler yer alıyor. İlk bölümü 19 Şubat Cuma günü yayınlanan dizinin 2.bölümünün ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor.

Hiç dizi konusu

Dizinin konusu, Hiç, üniversiteye adım atan ve bu dünyada tutunmaya çalışan bir grup gencin hikayesini konu ediyor. Ne kadar büyük oynarsan katlanacağın sonuçlar da o kadar büyük olur. Üniversite hayatına tutunmaya çalışan bir grup gencin arkadaşlarına yardımcı olmak için başladıkları” ticaret “çok daha büyük bir organizasyona dönüşüyor. HİÇ?

Hiç 2.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 2.bölümünün 26 Şubat 2021 tarihinde Blu tv’de yayınlanması bekleniyor.

Hiç Dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Doğanay, Uzun Makarna, Sera, Semih Varol gibi isimler yer alıyor.

Doğanay Kimdir?

Hiç 2.bölüm ne zaman yayınlanacak?

19 yaşında ki genç fenomen 2001 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Ağrı’lı olan Doğanay şuan İstanbul da yaşamını sürdürmektedir. Tiktok ve youtube de oldukça aktif olan fenomen, Adana,Diyarbakır, Ankara gibi şehirlerin en tehlikeli semtlerinde videolar çekerek takipçileriyle paylaşmaktadır. TikTok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça büyük kitlelere ulaşan Doğanay, şimdilerde Kırmızı Oje takma isimli Fatma Kılıç ile birliktedir. Çift beraber videolar çekip paylaşmaktadır. Ayrıca genç fenomenimiz 170 cm boyunda ve 60 kilo ağırlığındadır.

Uzun Makarna Kimdir?

Hiç 2.bölüm ne zaman yayınlanacak?
Sosyal medya hesaplarında Uzun Makarna takma adını kullanan fenomenin gerçek adı Özgür Balakar’dır.10 Haziran 1998 yılında İstanbul da dünyaya gelen fenomen, aslen Sakaryalıdır. Tiktok da çektiği playback ve dans videolarıyla oldukça geniş kitlelere ulaşan fenomen güzelliği sempatik tavırlarıyla da dikkat çekmektedir. 22 yaşında ki genç fenomen Bahçeşehir Üniversitesi’nde eğitimine devam etmektedir. Aynı zamanda modellikte yapan Uzun Makarna, modellik yaptığı sırada çektiği eğlenceli videolar sayesinde milyonların dikkatini çekmiştir. Gitar çalmayı ve tek başına kalınca dans etmeyi çok sevdiğini söyleyen fenomen, 165 cm boyunda ve 43 kilo ağırlığındadır.

Semih Varol Kimdir?

Hiç 2.bölüm ne zaman yayınlanacak?
24 yaşında ki fenomen 1996 yılında Bartın da dünyaya gelmiştir. Meslek lisesinden mezun olan Semih Varol, lisede web tasarım programcılığı üzerine eğitim almıştır. Sosyal medyayla üniversite yıllarında ilgilenmeye başlayan genç fenomenimiz yaptığı paylaşımlarla kısa sürede milyonların takip ettiği isim haline gelmiştir. Daha önce Kim Milyoner Olmak İster, Mehmet Ali Erbil ile Çarkıfelek yarışma programlarına katılmıştır. 1 sene Bartın Üniversitesi’nde okuduktan sonra İstanbul Nişantaşı Üniversitesi uluslar arası ilişkiler bölümüne yatay geçiş yapan sosyal medya fenomeni, Başkası Olma Kendin Ol isimli birde kitap çıkarmıştır.

Sera Kimdir?

Hiç 2.bölüm ne zaman yayınlanacak?

24 yaşında ki sosyal medya fenomeni, 6 Aralık 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yaşamını İstanbul da sürdüren Sera, Tik Tok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla milyonların takip ettiği biridir. Sosyal medyada Pamuk Şeker lakabını kullanan fenomenimiz, Youtube kanalına da aktif olarak video paylaşmaktadır. Sera 4 yıldır Semih Varol ile birliktedir. Bir röportajda sevgili olduklarını söyleyen çiftin şimdilerde Hiç dizisinde yer alacak olması büyük ses getirmiştir. Sevgilisiyle birlikte dizinin oyuncu kadrosunda yer alacak olan güzel fenomenimiz, 165 cm

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.