Hiç 1.Bölüm izle!

20 Şubat 2021, 12:12 tarihinde eklendi
Hiç dizi oyuncu kadrosu! BlueTV'de yayınlanan HİÇ'in birinci bölümü 17 saat içerisinde 250 bin üzerinde izlenme gördü.
Takip et
Hiç 1.Bölüm izle!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Bilindiği gibi Blue Tv, Bu sezonda pek çok başarılı projeye imza atmaya devam ediyor. İzlenme oranları oldukça yüksek dizilerin bulunduğu dijital platformda yeni sezonun iddialı dizilerinden biri de HİÇ dizisidir.

Sıfır Bir dizisinin yapımcılarının oluşturacakları dizi şimdiden merak edilmeye başlandı.

Sosyal medya platformlarında büyük Yankı uyandıran dizide herkesin yakından tanıdığı isimler de bulunuyor. Dizinin oyuncu kadrosu da sosyal medya fenomenlerinden oluşmaktadır.

Hiç Dizisi Oyuncuları

Doğanay Oğuz
Tik Tok fenomeni Doğanay Oğuz , 4.7 milyon takipçisi ile Tiktok’un en meşhur Türk’lerinden biridir. 2001 Ağrı doğumlu olan Doğanay Oğuz 20 yaşındadır. Doğanay Oğuz 60 kg ağırlığında ve 1.70 boyundadır.

Özgür BALAKAR
Sosyal medyada Uzun Makarna olarak bilinen Özgür BALAKAR Tik Tok fenomenidir. 10 Haziran 1998 İstanbul doğumlu olan Özgür Balakar Bahçeşehir Üniversitesi öğrencisidir aynı zamanda modellikte yapan Özgür Balakar aslen Sakaryalıdır.

Semih Varol
Semih Varol 1996 Bartın doğumludur ve 25 yaşının içindedir. Küçükköy Teknik ve Endüstri Meslek lisesi mezunudur. Kim Milyoner Olmak İster ve Çarkıfelek programlarında yarışan Semih Varol Başkası Olma Kendin Ol isimli kitabında yazarıdır. Sosyal medyada çektiği videolar ile ünlenmiştir. Semih Varol ve Sera Varol kardeştir.

Sera Varol
Sera Varol sosyal medyada “Pamuk Şeker” ismi ile tanınır. 6 Aralık 1996 İstanbul doğumlu olan Sera Varol 25 yaşının içindedir. 1.65 cm boyunda olan Sera Varol Tik Tok fenomenidir.

Yaren Güldiken
Hasan Gungor menajerliğin oyuncusudur. 1998 doğumlu olan Yaren Güldiken Yeditepe Universitesinde psikoloji eğitimi almaktadır. Hilal Saral Atölyede ve Craft Atölye de oyunculuk dersleri almıştır. Yaren Güldiken 23 yaşının içindedir.

Onur Akbay
Onur Akbay 1990 doğumludur ve aslen Diyarbakırlıdır. 31 yaşında olan Onur Akbay Çukurova Üniversitesi mezunudur. Sıfır Bir Adana dizisinde hayat verdiği Cihat Sarsılmaz karakteri ile tanınmıştır. Gökçe Aktaş menajerliğin oyuncusudur.

Taylan Meydan
1997 İstanbul doğumlu olan Taylan Meydan 24 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Tiyatro eğitimi alan genç yetenek Taylan Meydan şuanda sahnede olan Sütten Kesilmek oyununda yer almaktadır.

Yusuf Şenli
Yusuf Şenli 13 Nisan 1999 da Eskişehir’de dünyaya gelmiştir ve 22 yaşının içindedir. 1.70 boyunda ve 57 kg ağırlığında olan Boğa burcudur ve Yusuf Şenli Tiktok fenomenidir.

Nazan Bayazıt
Daha önce Yasak Elma dizisinde Yıldız’ın doktoru olarak oyunculuk deneyimi yaşayan Nazan BAYAZIT Kahramanmaraş doğumludur.

Banu Susur
Banu Susur Bc menajerliğin menajerlerinden biridir. 2019 da Yasak Elma dizisinde de yer almıştır. Şimdi de Hiç dizisinde oyuncu olarak karşımıza çıkacaktır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
prenses
21 Şubat 2021, 15:29 tarihinde yazildi

cok guzel ogur abla olduktan sonraa

  • Cevapla
  • 0