Hesaplı ve Küçük Tasarımıyla Geri Geliyor!

Nintendo, el konsolu serisinin yeni versiyonunu sektöre sunmaya hazırlanıyor. Yeni versiyonun birçok artı özelliği bulunduğu gibi, eksi yönleri de bulunuyor.
Takip et
Hesaplı ve Küçük Tasarımıyla Geri Geliyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Nintendo Switch, 2017 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana, sektörün en popüler oyun konsollarından biri haline geldi. Firma şimdi de, orijinal oyun konsolunun piyasaya sürülmesinden 2 yıl sonra, Lite versiyonuyla geri dönüyor.

Nintendo Switch Lite, kompakt ve hafif bir versiyon olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda fiyatıyla da kullanıcıları şimdiden memnun etmeyi başardı. Orjinal Nintendo Switch’ten kullanımsal olarak bir farkı bulunmuyor ve iki tarafta tuşlar varken, orta kısımda ekran yer alıyor.

RAKİPLERİNE GÖRE UYGUN FİYAT

Yeni nesil konsolun tek problemi ise, orijinalinde olan “televizyona bağlama” özelliğinin bulunmaması. Yeni Nintendo Switch Lite tam anlamıyla bir el konsolu olarak piyasaya sürülüyor. Buna rağmen orijinal versiyonda oynanabilen oyunlarım tamamı yeni versiyonda da oynanabiliyor. 20 Eylül tarihinde piyasaya sürülmeye hazırlanılan yeni nesil el konsolu, sarı, gri ve turkuaz gibi renklerle kullanıcılarının tercihine sunulacak. Nintendo Switch Lite, cep dostu fiyatıyla da dikkat çekiyor. Diğer oyun konsollarına kıyasla oldukça düşük fiyatı, eleştirmenleri şimdiden memnun etmeyi başardı. Nintendo Switch Lite, 200 dolar fiyatıyla mağazalardaki yerini alacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.