adplus-dvertising

Hesabı hacklenen Gülşah Saraçoğlu’ndan açıklama geldi

Geçtiğimiz gece hesabı hacklenen ve kullanıcı adı değiştirilen Gülşah Saraçoğlu konuya ilişkin sessizliğini bozdu. Sosyal medyadan paylaşımda bulunan Gülşah Saraçoğlu, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
Takip et
Hesabı hacklenen Gülşah Saraçoğlu’ndan açıklama geldi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Doya Doya Moda programında jüri üyesi olan Gülşah Saraçoğlu, Instagram hesabının hacklenmesinin ardından açıklamada bulundu. Ünlü modacı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Ben çekimdeyken hesabım hacklenip kullanıcı adım değiştirilmiştir. Hesabımı hemen kurtardık, kullanıcı adım da eskisi gibi hesabımda yer alacaktır. Değerli avukatım tarafından suç duyurusunda bulunulmuş ve ilgili kişiler tespit edilmiştir” ifadelerine yer verdi. Saraçoğlu’nun hesabını çalan kişiyi açıklayıp açıklamayacağı merak konusu oldu.

Hesabımın ele geçirilmesinden sonra kullanıcı adımın değişmesiyle birlikte şahsıma yönelik gerek sosyal medyadan gerekse başka mecralardan yapılan hakaretlerle alakalı tüm mesajlar ve paylaşımlar tek tek incelenmiş olup suç teşkil eden mesaj sahipleri hakkında Cumhuriyet savcılıkları nezdinde yasal işlem başlatılmıştır.”

Hesabı hacklenen Gülşah Saraçoğlu’ndan açıklama geldiHesabı hacklenen Gülşah Saraçoğlu’ndan açıklama geldi

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.