Herkes Galatasaray’ı Konuştu! İşte O Rakamlar

Medya Takip Merkezi’nin yaptığı araştırmada, Eylül ayında en çok konuşulan takım Galatasaray oldu.

Medya Takip Merkezi’nin Türkiye Spor Yazarları Derneği için yaptığı araştırma sonucunda Eylül ayında en çok konuşulan takım Galatasaray oldu. Yaz transfer dönemine damga vuran son şampiyon Galatasaray’da, en çok konuşulan futbolcu Radamel Falcao oldu.

Araştırmanın sonucunda ortaya çıkan veriler ışığında Radamel Falcao en çok konuşulan futbolcu oldu. Teknik Direktör olarak en çok haber olan isim Fatih Terim olurken, başkanlar arasında en çok Fikret Orman’ın haberi yapıldı.

Radamel Falcao, 25 bin 985 kez haber olup en çok konuşulan futbolcu oldu.  Radamel Falcao’yu 11 bin 597 ile Emre Belözoğlu takip etti. 10 bin 694 haber ile Burak Yılmaz 3. sırada yer aldı. Teknik Direktör Fatih Terim 28 bin 839 haberle lider olurken, Abdullah Avcı 17 bin 6 haberle Fatih Terim’i takip etti. Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal 14 bin 59 haberle 3. sırada yer aldı.

FİKRET ORMAN ZİRVEDE

Medya Takip Merkezi’nin verilerine göre kulüpler bazında en çok haber yapılan takım Galatasaray oldu. 108 bin 540 haberle Galatasaray zirvede yer alırken, 91 bin 435 haberle Fenerbahçe, 75 bin 49 haberle Beşiktaş lider Galatasaray’ı takip etti. Başkanlık koltuğundaki isimlerden en çok konuşulan Beşiktaş başkanı Fikret Orman oldu. Fikret Orman 2 bin 145 haberle en çok konuşulan isim oldu. Orman’ı 10 bin 521 haberle Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 8 bin 633 haberle Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz takip etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı