Hercai dizisinin oyuncusu Şener Şen’in kardeşi çıktı

Usta oyuncuları kadrosunda barındıran Hercai dizisinde Şener Şen’in kardeşinin rol aldığı ortaya çıktı.
Takip et
Hercai dizisinin oyuncusu Şener Şen’in kardeşi çıktı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türk sinemasına sayısız eser bırakmış önemli bir sanatçı olan babası Ali Şen’in izinden giden Şener Şen’in kardeşinin de oyuncu olduğu ortaya çıktı.

Hercai dizisinin oyuncusu Şener Şen’in kardeşi çıktı

Şener Şen’in kardeşi olan İnci Şen, Hercai’nin ilk sezonunda evin Şadoğlu konağının emektar kalfası ve mutfaktan sorumlusu Nigar Katarcı karakterine hayat verdi. Ünlü oyuncu daha birçok dizi de daha önemli roller canlandırdı.

Hercai dizisinin oyuncusu Şener Şen’in kardeşi çıktı

İnci Şen, verdiği bir röportajda ağabeyi Şener Şen’in torpili olmadığını açıklamıştı.

İNCİ ŞEN KİMDİR?

İnci Şen, 1953 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Usta oyuncu Şener Şen’in kız kardeşidir. İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nden mezun olmuştur.

Gönül Yarası, Pardon, Ormancı, Çözde Al Mustafa Ali, Geceler Yarim Oldu, Gizli Tünel, Memleket Hikayeleri, Ayakta Kal, Fadik İntikam Peşinde, İhtiras, Ayrılık, Sırlar Dünyası, Bir İstanbul Masalı, Keloğlan, Melekler Adası, Beşinci Boyut, Yaşanmış Şehir Hikayeleri, Yeşeren Düşler, Gurbet Yolcuları, Kaçak Gelin, Dizine Dursun, Kader Çizgisi, Makber, İnsan Aldandı, Tövbeler Tövbesi, Vuslat Yolu, Maral, Filinta ve İki Yalancı gibi dizlerde yer alan İnci Şen şimdilerde Atv ekranlarında yer alan Hercai dizisinde Nigar karakterine hayat vermektedir. İnci Şen, 1.60 metre boyunda ve 69 kilodur.

Kaynak: Haber Global

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.