Hercai dizisi neden final kararı aldı? Hercai kaldırıldı mı?

Yayımlandığı iki sezondur ekranlarda fırtınalar estiren Hercai dizisinden haber bekleyen seyircilere kötü haber geldi. Hercai, son olarak yayımlanan 38. bölümüyle final yaptı. ATV'nin sevilen dizisi Hercai'nin yeni bölümleri olmayacak mı, ne zaman yayınlanacak?

ATV’nin reytingleri alt üst eden yapımlarından biri olan Hercai dizisi’nden izleyicilere kötü haber geldi. Diziden haber bekleyen izleyiciler, uzun bir süre daha beklemek durumunda kalacak. Hercai, yayımlanan 38. bölümüyle sezon finali yaptığı öğrenildi.

Dünya geneli yayılan ve hayatı olumsuz etkileyen karantina sonrası dizinin ara vermek durumunda kaldığı ve sezon finali yaptı. Midyat’ta çekimleri yapılan dizinin bundan sonra aldıkları kararla yeni bölüm çekimleri yapılmayacak.

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre Banu Akdeniz’in sahibi olduğu Mia Yapım son kararını verdi. Bu ortamda dizinin yeni bölümlerinin çekilmesi mümkün bulunmadı.

Ebru Şahin ve Akın Akınözü’nü buluşturan Hercai dizisi, 2020-2021 sezonuna kadar ara vermiş oldu. Salgın nedeniyle ekibin büyük bir çoğunluğu İstanbul’a dönmüştü.

Ancak Midyat’ta kalan 3 oyuncu için seyahat yasağı nedeniyle özel izin çıkartılarak İstanbul’a dönüşleri sağlandı.

ATV’nin iki sezondur ilgiyle izlenen yapımında, Akın Akınözü, Ebru Şahin, Macit Sonkan, Ayda Aksel, Serhat Tutumluer gibi isimler başrolü paylaşmaktadır.

Hercai dizisi neden final kararı aldı? Hercai kaldırıldı mı?

Hercai 38. bölümde neler oldu?

Geçirdiği kaza sonrası herkesi endişelendiren Reyyan, gizemli bir kişi tarafından kurtarılır ama gizemli kişinin ardında bıraktığı iz Miran’ın şüphelenmesine neden olur.

Yaşananlardan sonra babasıyla bir kere daha yüzleşen Reyyan, gerçeği kabul etmekte zorlanırken Miran’ın desteğiyle ailesinden uzak kalamayacağının farkına varır. Ancak gerçeği kabul etmesi gereken tek kişi Reyyan değildir!

Bundan sonra yalansız ve intikam planlarının olmadığı bir hayatın hayallerini kuran Reyyan, gelecekleri için Miran’dan bir karar vermesini ister. Bunca yıl babaannesi tarafından başka bir hayatı yaşamaya mahkum edilen Miran, verdiği özgürlük savaşında galip gelir ve Azize Aslanbey’e intikamdan vazgeçtiğini söyler.

Miran’ı yeniden intikam planına dahil edeceğine dair son umut kırıntısını da yitiren Azize Aslanbey, intikamını kendi elleriyle almak için Şadoğlu konağına gider.

Bir yanda intikamın olmadığı yeni bir hayata adım atan Reyyan ve Miran diğer yanda intikamını almak için ettiği yemini bozup son kurşunu atmak için Şadoğlu konağına gelen Azize Aslanbey son kozlarını paylaşırken, beklenmedik bir haber yaşananların tüm seyrini değiştirir.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı