Her satırı dehşet! Sosyal medyadan yardım istedi! Ölümle tehdit eden koca yakalandı

Ordu’da eşiyle sorunlar yaşayan 2 çocuk annesi G.D.Ç., 1 ay önce ayrılmak istediğini söyleyip eşyalarını toplayarak evden ayrıldı. Çılgına dönen koca ise sosyal medya ve Whatsapp üzerinden eşini ölümle tehdit etti. Yazışmaları Twitter hesabından yayınlayan G.D.Ç, yardım istedi. Öte yandan, Ordu Valisi Tuncay Sonel, eşini ölümle tehdit eden koca A.E.D.’nin Sivas’ta gece kaldığı otelde yakalanarak gözaltına alındığını duyurdu.
Takip et
Her satırı dehşet! Sosyal medyadan yardım istedi! Ölümle tehdit eden koca yakalandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ordu’nun Mesudiye ilçesinde yaşayan G.D.Ç. isimli 32 yaşında ve 2 çocuk annesi kadının koca A.E.D., yaklaşık bir ay önce ayrılmak istediğini söyleyip eşyalarını da alarak evden ayrıldı. Bu durum üzerine çocuklarını da alıp baba evine dönen anne, boşanma davasını açılmasından sonra eşinin ‘boşanmak istemediğini’ söylemesi üzerine kararından dönmeyeceğini belirtti.

“BOŞANMAYI DAHA ÖNCEDEN DE DÜŞÜNDÜM ANCAK, AİLEME ZARAR VEREBİLİR DİYE VAZGEÇTİM”

Yaşadığı süreci sürekli olarak sosyal medya hesaplarından paylaşan anne G.D.Ç., sorunların önceden de olduğunu ve daha önceden de boşanmayı düşündüğünü ancak kocasının ailesine zarar verebileceğini düşündüğünden vazgeçtiğini anlattı.

‘ÖLECEKSİN’ DEDİ, SİVAS’TA GÖZALTINA ALINDI

Kocasından, sürekli olarak öldürüleceğine dair küfürlü mesajlar alan anne, bu durumu sosyal medya hesaplarından paylaştı. Türkiye’de kısa sürede çok sayıda destek bulan kadının kocasını bulmak için, emniyet ve jandarma harekete geçti. Ordu Valisi Tuncay Sonel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Devletimizin ilgili birimleri ile koordineli bir şekilde gereği yapılarak; şahıs hakkında yakalama kararı çıkartılmış ve Sivas’ta gece kaldığı otelde yakalanarak gözaltına alınmış, adli işlemler başlatılmıştır” açıklamalarında bulundu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.