Her detayı iğrenç! Fuhuş çetesi, evini kullandıran erkeklere kadınları sunmuş

Kayseri'de polis ekipleri tarafından çökertilen fuhuş çetesinin evini kullandıran erkeklere kadınları sunduğu tespit edildi. 3'ü kadın 8 kişinin gözaltına alındığı operasyonda çetenin maddi durumu iyi olmayan kadınların çaresizliklerinden faydalanarak fuhşa sürükledikleri belirlendi.

Edinilen bilgiye göre, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda F.K., Ç.B. ve S.G.Ö. adlı kadın şahıslar ile Ü.K., A.B., A.T., H.İ. ve M.A.’nın sosyal paylaşım siteleri üstünden yayınladıkları ilanlarla Kayseri yahut çevre illerden müşteri bularak para karşılığında fuhuş maksatlı kadınları pazarladıkları tespit edildi. Şahısların, maddi vaziyeti iyi olmayan kadınların çaresizliklerinden faydalanarak fuhşa sürükledikleri, fuhşa aracılık edip yer ve olanak sağladıkları, geçimlerini bu yolla temin ederek haksız kazanç elde ettikleri, fuhuş için kendi ikametlerini yahut tanıdıklarına ait başka evleri kullandıkları, evini kullandıran erkeklere kadınları sundukları, birbirleriyle irtibatlı olarak planlı ve koordineli bir biçimde çalıştıkları gün yüzüne çıktı.

Belirtilen suçlarla alakalı yapılan teknik ve fiziki takipler neticesinde; 30 Haziran’da sabah saatlerinde harekete geçen ekipler, eş zamanlı olarak operasyon düzenlendi. Kent merkezinde gerçekleştirilen planlı operasyon neticesinde, Ü.K., F.K., A.B., Ç.B., A.T., S.G.Ö., H.İ. ve M.A. yakalanarak gözaltına alındı. Gözaltına alınan 8 kişi emniyetteki işlemlerinin sonrasında sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edildi.

Haber Etiketleri

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı