adplus-dvertising

Hepsiexpress çalışıyor mu, Trendyol hızlı market kapalı mı?

Motokuryeler ile alakalı İstanbul Valiliği tarafından alınan karar ardından evlere yemek ve market siparişi teslimatı yapan şirketlerin çalışma vaziyetleri merak konusu oldu. Peki, bugün Trendyol hızlı market, Getir, Hepsiexpress ve Yemeksepeti Banabi çalışıyor mu?
Takip et
Hepsiexpress çalışıyor mu, Trendyol hızlı market kapalı mı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul’da dün olumsuz hava şartları sebebiyle birçok çatı kullanılamaz hale gelmiş ve 4 can kaybı meydana gelmişti. Trafik güvenliğini de tehlikeye atan görüntülerin ortaya çıktığı pazartesi günü ardından peş peşe önlem kararları geldi.

Trendyol hızlı market, Getir, Hepsiexpress ve Yemeksepeti Banabi çalışıyor mu?

Alınan önlemler kapsamında motokuryelerin 30 Kasım 2021 Salı günü saat 18:00’e kadar trafikte olmaları yasaklanmıştı. Bu sebeple Trendyol hızlı market, Getir, Hepsiexpress ve Yemeksepeti Banabi gibi şirketlerin motokuryelerle teslimatı 18:00’e kadar yapılamayacak.

Hepsiexxpress’in büyük otomobilleri ise randevulu biçimde market teslimatı sağlıyor.

Yapılan açıklamada “Bugün (29 Kasım) saat 23.00’den yarın (30 Kasım) saat 18.00’e kadar; başta motokuryelik hizmeti yapan araçlar olmak üzere, motosiklet ve elektrikli scooter araçlarının trafiğe çıkmalarına müsaade edilmeyecektir.” denmişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.