adplus-dvertising

Hepsiburada, Kars’taki öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu

E-ticaret platformu Hepsiburada’nın, bugüne kadar Türkiye’nin dört bir yanında yer verilen 135 okuldaki 25 bin öğrencinin yüzünü gülümsettiği “Bir Gülüş Yeter” projesi karne döneminde de devam etti. E-ticaret platformu, “Bir Gülüş Yeter” projesi kapsamında karne döneminde Kars’ta bulunan Ölçülü Şehit Turgay Salgar İlkokulu’nu ziyaret ederek öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.
Takip et
Hepsiburada, Kars’taki öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bugüne kadar özellikle kadın ve çocuklara yönelik birçok toplumsal yarar projesine imza atan Hepsiburada, bu alandaki en mühim projelerinden biri olan “Bir Gülüş Yeter” ile Türkiye’nin dört bir yanındaki çocukları sevindirmeye devam ediyor. E-ticaret platformu, Türkiye’nin geleceği olacak çocukların yüzündeki gülümseme ve mutlulukları için yaşama geçirdiği “Bir Gülüş Yeter” projesiyle, köy okullarındaki çocukları sevindirmeyi ve binlerce kalbe dokunmayı hedefleyerek ilk defa 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda yola çıktı. Ramazan Bayramı ile devam eden bu özel proje dahilinde e-ticaret platformu, toplamda 25 bin çocuğu hepsi uzmanlarca seçilmiş eğitici, geliştirici kitaplar ve oyuncakla buluşturdu. Yaklaşan karne döneminde de çocukların heyecanına mutluluk katmak için Kars’ta bulunan Ölçülü Şehit Turgay Salgar İlkokulu’nu ziyaret eden Hepsiburada Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik ekibi, bu dönemde toplam 27 okulda 10 bin çocuğu oyuncak ve kitapla buluşturdu.

Hepsiburada, Kars’taki öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu

E-ticaret platformunun, farklı konulardaki ihtiyaç sahipleri ile sosyal sorumluluk ve gönüllülük bağlamında bu ihtiyaçları karşılamak isteyen kişi ya da kuruluşları bir araya getiren online platform ‘İhtiyaç Haritası’ iş birliğiyle yaşama geçirdiği ‘Bir Gülüş Yeter’ projesi, bugüne kadar Türkiye’nin dört bir yanında yer verilen 135 okula ulaştı. ‘İhtiyaç Haritası’ iş birliğiyle tespit edilen 135 köy okulundaki ihtiyaç sahibi toplam 25 bin öğrenci, e-ticaret platformunun onlar için özenle seçtiği hepsi eğitici, öğretici kitaplar ile çocukların kişisel ve zihinsel gelişimlerini destekleyici, sanata ve müziğe yönlendirici oyun setleri ve oyuncaklarla buluştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.