Hepsiburada Efsane Cuma İndirimleri Ne Zaman Olacak?

Black Friday yaklaşırken vatandaşlar Hepsiburada indirimlerine odaklanmış durumda. Peki Hepsiburada Efsane Cuma indirimleri hangi gün olacak?

Black Friday olarak dünya genelinde büyük çapta bilinen indirim gününü ülkemizde de pek çok insan heyecanla bekliyor. Muhteşem Cuma olarak bilinen bu indirimlere Hepsiburada Black Friday 2019 İndirimleri olarak da dahil olacak. Peki Black Friday 2019 Hepsiburada indirim hangi markalarda olacak? İşte Black Friday 2019 Hepsiburada indirim günleri…


HERKES FARKLI İSİMLE İNDİRİM YAPIYOR

Henüz 11.11 alışverişlerinin kargolarının dağıtımları bile sona ermemişken ardından bütün firmaların indirime gideceği 2019 Black Friday indirimlerine başlıyorlar. Geride bıraktığımız senelerdeki tepkilerin ardından bir çok markanın farklı adlarla kampanya yaptığı fark ediliyor. Ülkemiz ve Müslüman alemi için kutsal bir gün olan Cuma Gününe Kara Cuma olarak isimlendirmek ülkemizde çok fazla tepki topladığı için Hepsiburada Efsane Cuma, Boyner Şahane Cuma,  Trendyol Efsane Günler, Teknosa Tekno Cuma, Media Markt Efsane cuma gibi adlarla kampanya yapıyor.

HEPSİBURADA NE ZAMAN İNDİRİM YAPACAK?

Black Friday 2019 bu yıl 29 Kasım Cuma günü yapılacak. İndirimlerin 27 Kasım Perşembe gecesi başlayacağı tahmin ediliyor. Hepsiburada’da ise Black Friday indirimlerine 21 Kasım’dan itibaren başlayacak.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı