Hepsiburada Efsane Cuma İndirimleri Başladı, İşte Detaylar

Black Friday olarak da bilinen Efsane Cuma indirimleri Hepsiburada'da başladı. Birçok marka büyük indirimlerle ürünlerini satışa çıkarıyor.

Black Friday 22.11.2019 tarihi itibariyle başladı. Cuma günü boyunca sürecek indirimler hepsiburada.com adresinde olacak. Her yıl indirim zamanları büyük bir coşkuyla karşılanan Efsane Cuma, vatandaşlar tarafından ilgiyle takip ediliyor.


BLACK FRİDAY İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

İndirimlerde en çok hangi markanın öne çıktığı ise oldukça merak ediliyor. Pek çok vatandaş, bilindik markaların resmi sitelerine girerek ürünlerin fiyatlarına bakıp, daha sonra da hepsiburada.com üzerinden karşılaştırma yapıyor.

KARA CUMA NEDİR?

Black Friday Türkçe’ye çevrildiği zaman Kara Cuma anlamına gelmektedir. Fakat ülkemizde Hepsiburada gibi kuruluşlar Efsane Cuma denmesini tercih ediyor. 1932 yılından bu yana yılbaşı alışverişlerinin başlangıcı olarak kabul edilen Efsane Cuma indirimleri, ilk olarak ABD’de başladı ve zamanla önce Kanada’ya sonra da İngiltere’ye yayıldı. Günümüze baktığımız zaman ise tüm dünyada heyecanla beklenen bir tarih haline geldiği görülebiliyor.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı