Hem Arabası, Hem de İçindeki Para Yandı

İstanbul'da seyir halindeyken alev alan lüks araç ve içindeki yüklü miktarda para, dakikalar içinde küle döndü.

İstanbul’da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Çekmeköy’e doğru hareket eden otomobil, bir anda alev aldı. Sürücünün son anda kendini dışarı atarak canını kurtardığı yangında, hem araç hem de içerisindeki 60 bin TL dakikalar içinde kül oldu. Ekiplerin uzun uğraşlar sonucu söndürdüğü yangında yola saçılan yanık paralar ilginç bir görüntü oluşturdu.


Çekmeköy istikametine doğru ilerleyen lüks otomobilden bir anda dumanlar yükselmeye başladı. Ne olduğunu anlamayan sürücü, aracı yol kenarına çekerek hızla kendini dışarı attı. Bu esnada aracın ön kaputundan alevler yükselmeye başladı. Patlama riskine karşı aracın yanından hızla uzaklaşan sürücü, itfaiye ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler, uzun uğraşlar sonucu alev alev yanan aracı söndürmeyi başardı.

PARALARI ARADI, ÜZÜNTÜSÜ İKİ KAT ARTTI

Yangından sonra her şey oldu bitti derken talihsiz sürücü araç içerisinde yüklü miktarda parasının olduğunu belirterek paraların yanıp yanmadığını kontrol etmek istedi. Aracından sonra paralarının da yandığını gören sürücü, büyük üzüntü yaşadı. Yangın söndürme işlemi sırasında etrafa saçılan sanık paralar ilginç bir görüntü oluşturdu. Alevlere teslim olarak kullanılamaz hale gelen araç, olay yerine çağrılan çekici ile götürüldü.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı