adplus-dvertising

Helikopter kazasında hayatını kaybeden 4 Türk’ün cenazeleri Türkiye’ye getirildi

İtalya’da meydana gelen helikopter kazasında yaşamını yitiren 4 Türk’ün cenazeleri, Milan’dan havalanan uçakla İstanbul’a getirildi.
Takip et
Helikopter kazasında hayatını kaybeden 4 Türk’ün cenazeleri Türkiye’ye getirildi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İtalya’nın Lucca kentinden 9 Haziran Perşembe günü havalandıktan bir müddet sonra radar teması kesilen ve daha sonra Apenin Dağları’nda enkazına ulaşılan helikopterde, 4’ü Türk olmak üzere 7 kişi yaşamını yitirmişti. Eczacıbaşı çalışanı olan 4 Türk’ün cenazesi İtalya’daki işlemlerin tamamlanmasının sonrasında Milano’dan havalanan uçakla İstanbul’a getirildi. Saat 23.40’ta havaalanına inişin akabinde uçaktan indirilen cenazeler, daha sonra kargo terminaline götürüldü. Burada cenaze araçlarına nakledilen cenazeler daha sonra havaalanından çıkarılacak.

Veda töreninin sonrasında defnedilecekler

Cenazeler, 24 Haziran Cuma günü Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’nin Yalova fabrikasında yapılacak veda töreni sonrası, öğle namazını takiben toprağa verilecek. Fabrikalar Direktörü Altuğ Erbil’in cenazesi Şakirin Camii’nde kılınacak öğle namazının sonrasında Karacaahmet Mezarlığı’nda, Yalova Fabrika Müdürü Arif Cez’in cenazesi Bursa Yenişehir Hatuniye Camii’nde kılınacak öğle namazının sonrasında Bursa Yenişehir Kabristanı’nda, Yatırım Projeleri Müdürü İlker Uçak’ın cenazesi Kocaeli Çavuşlu Mahallesi İshakçılar Camii’nde kılınacak öğle namazının sonrasında Kocaeli Davulcular Köyü Mezarlığı’nda toprağa verilecek. Manisa Fabrika Imalat Yöneticisi Serhat Kenar’ın cenazesi ise doğrudan memleketi Adana’ya ulaştırılmasının akabinde öğle namazından önce Adana Ceyhan Mustafabeyli Mahallesi – Mustafabeyli Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.