Hekimoğlu 1. Bölüm Fragman! House Dizisinden Uyarlama

Kanal D’de yayınlanacak olan Hekimoğlu dizisinin fragmanı yayınlandı. Hekimoğlu, efsane dizi House M.D.’den uyarlama olacak.

Kanal D’de yayınlanacak olan Hekimoğlu dizisinin 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Hekimoğlu dizisi dünyaca ünlü House M.D.’den uyarlama olacak. Televizyon’da yeni bir hastane dizisi daha geliyor. Başrolünde Timuçin Esen’in yer alacağı dizide Timuçin Esen, Dr. House olarak bilinen Gregory House karakterini canlandıracak. Dizinin diğer başrolleri ise Ebru Özkan, Okan Yalabık ve Kaan Yıldırım olacak.

HEKİMOĞLU DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Kanal D, dizinin yayınlanma tarihi hakkında bilgi vermezken şu ifadelere yer verdi; Hekimoğlu Fragmanı yayında! Başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz’ın olduğu Hekimoğlu yakında Kanal D’de başlıyor! Yayınlandığı bütün ülkelerde reyting rekorları kıran ve büyük bir hayran kitlesi yaratan House M.D. dizisi, Hekimoğlu adıyla yakında Kanal D’de başlıyor! Dizi dünyasının unutulmaz karakteri Dr. House’u Timuçin Esen canlandırıyor.

HEKİMOĞLU DİZİSİNİN KONUSU NE?

Hekimoğlu, tıbbi tanı departman başkanıdır ve ekibinde birçok doktor bulunmaktadır. Hekimoğlu oldukça başarılı bir doktor olmasına rağmen kural ve yasaları çok fazla umursamaz. Umursamaz tavır ve davranışları başına devamlı iş açmaktadır. Bu nedenle hastanelerde uzun süre tutunmayı başaramaz. Hekimoğlu, oldukça karizmatik bir yapıya sahiptir. Başarılı ama risk alan bir doktordur. İşinden kovulur ve diğer hastanelerde de iş bulamaz.  Asosyal, zeki huysuz ve duygusuz biridir.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı