Hazal Kaya’nın Zeynep Bastık ile Araf Düetine Herkes Hayran Kaldı!

Zeynep Bastık ünlü oyuncu Hazal Kaya ile Mor ve Ötesi’nin şarkılarından ‘Araf’ı söyledikleri düeti paylaştı. Düeti dinleyenler Kaya’nın sesini beğendiğini ifade ederek “Bu sesi bizden nasıl sakladın?” şeklinde yorumlar yaptı.
Takip et
Hazal Kaya’nın Zeynep Bastık ile Araf Düetine Herkes Hayran Kaldı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü Oyuncu Hazal Kaya’nın bir süre önce dijital platform Exxen’de Zeynep Bastık’ın programına konuk olması ve şarkı söylediği fragmanları dikkatleri çekmiş ve kısacık da olsa Kaya’nın sesi tanıtımda duyulmuş, beğeni toplamıştı.

Bu kez Zeynep Bastık, birlikte Mor ve Ötesi’nin en sevilen şarkılarından ‘Araf’ı söyledikleri videoyu kendi Youtube kanalında yayınladı. Düet videosu yaklaşık 5 saatlik sürede 89 binden fazla kişi tarafından izlendi. Şu anda video 1 milyona doğru gidiyor.

Kaya’nın müzik dersleri aldığı yaptığı sosyal medya paylaşımında görülmüştü. Oyuncunun iki ay boyunca eğitim aldığı sonradan Zeynep Bastık’ın programına çıkınca anlaşıldı.

İşte Hazal Kaya’ya gelen yorumlar:

Sanki düet değil tek kişi söylemiş şarkıyı,uyum şahane.

Hazal bu zamana kadar sesini nasıl bizden saklarsin ya

Hazal Kaya ile daha çok cover gelmeli bence

burdan sonra yokluğunda dinlemeye gidiyorum aliyle hazalı söylerken hayal edicemm

zeynep de dahil hiç kimse beklemiyodu

Ali Atay karım çok yetenekli diyip duruyordu inanmıyorduk güzel bi ispat olmuş:))

Ülkemin en sevdiğim kadın oyuncusu ve en sevdiğim şarkıcısı buluşmuş çok güzel

Ali Atay ve Hazal Kaya birlikte bir şarkı söylese mükemmel olmaz mı? Hazalın sesi harika.

Hazal Kaya’nın Zeynep Bastık ile Araf Düetine Herkes Hayran Kaldı! Hazal Kaya’nın Zeynep Bastık ile Araf Düetine Herkes Hayran Kaldı! Hazal Kaya’nın Zeynep Bastık ile Araf Düetine Herkes Hayran Kaldı! Hazal Kaya’nın Zeynep Bastık ile Araf Düetine Herkes Hayran Kaldı! Hazal Kaya’nın Zeynep Bastık ile Araf Düetine Herkes Hayran Kaldı! Hazal Kaya’nın Zeynep Bastık ile Araf Düetine Herkes Hayran Kaldı! Hazal Kaya’nın Zeynep Bastık ile Araf Düetine Herkes Hayran Kaldı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.