Hazal Kaya’nın rol modeli Kim Kardashian

Hazal Kaya, Kim Kardashian’ı kendisine rol modeli aldığını belirtti. Zeynep Bastık’ın programında merak edilenleri cevaplayan oyuncu, Kardashian Ailesine neden ilgi duyduğunu anlattı.
Takip et
Hazal Kaya’nın rol modeli Kim Kardashian
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hazal Kaya, Zeynep Bastık’ın dijital platformdaki “Zeynep Bastık’ın Konukları” programına misafir oldu. Kardashian ailesine özel bir alakası olan Hazal Kaya bu alakasının nedenini anlattı.

Dil eğitimi için Amerika’ya gittiği dönemde Kardashian Ailesini takip etmeye başlayan oyuncu, “Bir programda Kris Jenner, ‘Kim Kardashian aramızdaki en zekidir. Twitter’da linç ederler ama umrunda olmaz. Biz deliririz, o bizi sakinleştirir’ demişti.

Kim’in kontrollü ve planlı biri olması beni etkiledi. Bir adet takipçim vardı beni sevmeyen, onun sosyal medya profilini inceledim. Baktığımda şunu gördüm: Çok benziyoruz. Ben bir türlü yaranamıyorum. Ama bu hikayeyi dinlediğimden beri artık hiç etkilenmiyorum” şeklinde konuştu.

Hazal Kaya’nın rol modeli Kim Kardashian

Dijital platformda yayınlanacak “Pera Palas” dizisi ile ilgili da konuşan Kaya, projede bir basın mensubunu canlandıracağını anlattı: “Bir bilimkurgu projesi. Dizide Mustafa Kemal’e yapılacak bir suikastın içine düşen basın mensubu Esra’yı canlandırıyorum. Haftanın üç günü oyunculuk dersi, iki günü şan dersi alıyorum, geceleri de senaryoya çalışıyorum. Çekimler yakında başlayacak” diyerek konuştu.

VERTİGO ZANNETTIM HAMİLEYMİŞİM
Geçen sene oğlu Fikret Ali’yi kucağına alan Hazal Kaya, “Planlı mı oldu?” sorusuna şu şekilde cevap verdi: “Çok istiyorduk. Vertigo diyerek hastaneye gittim, hamile olduğumu öğrendim.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.