Hazal Kaya’dan Tuba Büyüküstün Tepkisi!

 Oyunca Hazal Kaya kendisi gibi oyuncu olan Tuba Büyüküstün ile ilgili yapılan bir habere sosyal medya üzerinden tepki gösterdi.

Başarılı oyuncu Hazal Kaya, sosyal medya uygulaması Twitter’dan gördüğü Tuba Büyüküstün haberi için açtı ağzını yumdu gözünü. Kaya, ‘Tuba Büyüküstün bu parayı nereden kazandı’ başlıklı haber için sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımı ile büyük tepki gösterdi.

Büyüküstün’ün geçtiğimiz günlerde 7 milyon TL’ye Paris’ten ev aldığı haberlerinin üzerine çıkan haberleri üzerine Kaya “”Bu ne terbiyesizlik ya? Ne münasebet böyle bir haber yapabiliyorsunuz?” dedi.

“ŞİDDETİN FARKINA VARIN”

Kaya paylaşımın devamında “Senelerdir alnının teriyle hepimizin gözü önünde çalışıp para kazanan, görünen o ki doğru yatırımlar yapan genç bir kadın. Erkekler araba alınca yeni oyuncağı diye nitelendirirsiniz? Hayırdır?” ifadelerini kullandı. Kaya ayrıca yapılan haberle ilgili “Dilinizi, üslubunuzu düzeltmek zorundasınız. Uyguladığınız şiddetin farkına varmak zorundasınız” diyerek bu tarz haberlerin sebep olacağı şeylere dikkat çekti. Kaya’nın bu paylaşımının ardından söz konusu haberin kaldırıldığı öğrenildi.

Hazal Kaya’dan Tuba Büyüküstün Tepkisi!

Hazal Kaya’dan Tuba Büyüküstün Tepkisi!

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı