adplus-dvertising

Hazal Kaya, boş hastane bulamadı! Acil servisler dolu, geri döndü…

Koronavirüs tedavisi sonrası hastalığı atlatan Hazal Kaya, tansiyon problemi yaşayınca acil servise gitmek istedi. Ancak hiçbir hastanenin acil servisinde yer bulamayan Kaya, "Ben eve dönebilecek kadar şanslıydım" dedi.
Takip et
Hazal Kaya, boş hastane bulamadı! Acil servisler dolu, geri döndü…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bir çocuk annesi oyuncu Hazal Kaya, geçen haftalarda koronavirüse yakalandı. Evde gördüğü tedavi sonrası virüsü yenen oyuncu setlere geri döndü. Fakat virüsten sonra tansiyon sıkıntısı yaşayan Kaya, sette fenalaşınca hastaneye kaldırılmak istendi. Artan vakaların sonrasında hiçbir hastanede yer bulamayan oyuncu, yaşadığı zorlukları takipçileriyle paylaştı.

Instagram hesabından paylaşımda bulunan Kaya, şu ifadeleri kullandı:

“Covid sonrası tansiyonumla alakalı bir takım sıkıntılar yaşıyorum. Setteki paramedik arkadaşlar eko çekilmesi için acile götürmek istediler beni ama tüm hastanelerin acilleri dolu. 112 ile hastaneler arasında tuhaf ve anlaşılmaz bir iletişim sorunu var. Ben eve dönebilecek vaziyette olduğum için şanslıyım fakat benim kadar şanslı olmayanlar ne yapacak hal buyken bilemiyorum…Gerçekten çok zor.”

Hazal Kaya, boş hastane bulamadı! Acil servisler dolu, geri döndü…

Mart ayının son günlerinde koronaya yakalanan Hazal Kaya, sağlık vaziyetini merak eden hayranları için çektiği videoda şunları belirtmişti:

Haberler maalesef doğru. Ben çok hassas ve dikkatli biri olmama karşın tüm set çok dikkatli davranmasına karşın Covid oldum. Ayakta geçiriyorum, kendimi izole ettim. Ağır bir grip gibi geçiriyorum. Geçmiş olsun mesajlarınız için teşekkür ederim gayet iyiyim.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.