Hazal Kaya, Annelik İçin Gün Sayıyor

Geride bıraktığımız Şubat ayında evlenen Ali Atay ve Hazal Kaya, doğacak bebekleri için gün sayıyorlar. Fikret Ali adını verecekleri bebeklerinin doğumunun yaklaşması, Hazal Kaya’nın annelik heyecanını arttırdı.

Geçtiğimiz  Şubat ayında evlenen Hazal Kaya ve Ali Atay, birkaç gün içinde bebeklerini kucaklarına alacaklar. Doğum heyecanının sardığı ünlü çift, anne baba olacakları içn büyük heyecan içindeler.

ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE GÖRÜNTÜLENDİ

Birkaç gün içerisinde doğum yapması beklenen Hazal Kaya, bir alışveriş merkezinde tek başına alışveriş yaparken görüntülendi. Hamileliğinin son ayında olan güzel oyuncunun hamilelik döneminde yaşanan aşırı kilo alma probleminden uzak olduğu görüldü.

Hazal Kaya, Annelik İçin Gün Sayıyor
Hazal Kaya

Birkaç gün sonra doğum yapacak başarılı oyuncunun annelik heyecanı içinde olduğu ve bebeği Fikret Ali’yi bir an evvel kucağına almak istediği, yakın çevresinden öğrenildi. Hazal Kaya gibi, Ali Atay’da oğluna kavuşmak için gün sayıyor.

Hazal Kaya, Annelik İçin Gün Sayıyor
Hazal Kaya

Objektiflere poz veren güzel oyuncu, bir kız arkadaşı ile çıktığı alışverişte dikkatleri üzerine çekti. Şık kombinasyonuyla beğeni toplayan anne adayı, alışverişi bittikten sonra avm’den ayrıldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı