Hazal Kaya, Ali Atay Çiftinin Evliliği Görenleri Kıskandırıyor

Geçtiğimiz Şubat ayında yönetmen ve oyuncu Ali Atay ile dünya evine giren Hazal Kaya, arkadaşlarıyla buluştuğu bir mekanın çıkışında görüntülendi. Hazal Kaya, bebeğini kucağına almak için gün sayarken, Ali Atay’la olan evliliğinin mutlu bir şekilde devam ettiğini ifade etti.

6 Şubat 2019 tarihinde yönetmen ve oyuncu Ali Atay ile dünya evine giren Hazal Kaya, dün gece mekan çıkışında arkadaşlarıyla görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kaya, bebeği Fikret Ali’nin yakında doğacağını ve evliliklerinin dolu dizgin devam ettiğini söyledi.

İrem Sak, Sarp Apak ve Apak’ın eşi Bengisu Uzunöz ile birkaç arkadaşının daha katıldığı bir buluşma organizasyonunda görüntülenen Hazal Kaya, mekan çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Hamileliğinin son günlerini yaşayan Kaya’nın karnının iyice belirginleştiği de dikkat çekti.

Hazal Kaya, Ali Atay Çiftinin Evliliği Görenleri Kıskandırıyor
Hazal Kaya

EVLİLİĞİMİZ MUTLU BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR

Gazetecilerin sorduğu, ”Evliliğiniz nasıl gidiyor?” sorusuna ”Gayet iyiyiz.” şekilde cevap veren Hazal Kaya eşi Ali Atay ile mutlu bir evlilik sürdüklerini söyledi. Hamileliği ile ilgili sorulan sorulara ise, ”Hamileliğim güzel ilerliyor, yakında bebeğimizi kucağımıza alacağız.” şeklinde cevap verdi.

Çift 5 yıl boyunca birlikteliklerini sürdürmüş ve geçtiğimiz Şubat ayında dünya evine girerek hayatlarını birleştirmişlerdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı