Hayrettin’in Videosundaki Türk’ün Kimliği Şaşırttı!

Yaptığı sosyal deneylerle adından söz ettiren ünlü komedyen Hayrettin, ABD’de çektiği videoyu Youtube kanalından yayınladığı andan itibaren büyük ses getirdi.

Amerika’da aç kaldığını söyleyerek yemek yiyen insanlardan yemeğini paylaşmasını isteyen Hayrettin, her seferinde olumsuz cevapla karşılaştı. Kimse Hayrettin’le yemeğini paylaşmayınca ünlü komedyen sokakta yaşayan bir evsize kendi arkadaşı tarafından bir pizza gönderdi. Daha sonra bu kişinin yanına oturup pizza isteyen Hayrettin’in isteği evsiz adam tarafından geri çevrilmiyor.


PİZZASINI PAYLAŞAN KİŞİ TÜRK ÇIKTI

Yemeğini paylaşan evsiz ile sohbet etmeye başlayan Hayrettin, karşısındaki kişinin Türk olduğunu öğrenince şaşkına dönüyor. Bu davranışı ile sosyal medyada büyük yankı uyandıran Türk evsiz, İbrahim Kalın’ın da dikkatini çekti. Kalın, Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile “Homeless adamın kocaman bir gönül evi var.” notu ile bir paylaşımda bulundu.

ÜNLÜ İŞ İNSANININ OĞLU ÇIKTI

Öte yandan Hayrettin’in birlikte yemek yediği Mehmet isimli evsiz adamın iş dünyasının iki büyük şirketi olan Ekşioğlu ve Büyükhanlı ailelerinin oğlu Mehmet Dorukcan Ekşioğlu olduğu anlaşıldı. Ekşioğlu’nun psikolojik sorunları olduğu için bu şekilde yaşadığı öğrenildi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı