Hayko Cepkin: İnsanlarla göz göze gelmekten kaçınırdım

Rockmüzik şarkıcısıHayko Cepkin, özel hayatı ve müzik kariyeriyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Gözündeki özel durumu nedeniyle çocukluk dönemindeki hisselerine değinen Cepkin, “İnsanlarla göz göze gelmekten kaçınırdım. İlişkilerim de bu sebeple pek iyi gitmedi” dedi.

Ünlü şarkıcı Hayko Cepkin, YouTube’da yayınlanan ‘Katarsis’ programında, hayatının bilinmeyen yönlerini anlattı.

Hayko Cepkin: İnsanlarla göz göze gelmekten kaçınırdım

Nasıl doğduğu hikayesini anlatan Hayko Cepkin, “Dünyaya gözümüzü tek açtık. Normalde ikisi de kısık olur. Bir tanesi kapalı, diğeri full açık çıkmışım. Zaten böyle kaldırılınca annem bir ‘Tövbe estağfurullah’ olmuş. Zaten hikayeye oradan başlamışım. Yani çıkar çıkmaz ‘Tövbe estağfurullah bu nasıl biri şey’i, üzerime misyon olarak almışım.” dedi.

Hayko Cepkin: İnsanlarla göz göze gelmekten kaçınırdım

“ANNE KARNINDA BAZI ORGANLARI KEMİREREK ÇIKMIŞIM”
“Bir bayram zamanına denk geldiği için doğumun olması gereken saatten, gününden birkaç gün sonraya, daha durur diye bekletiliyor” diyen Cepkin, “Bekletildiğinden ve anne karnındaki potansiyel bittiği için bazı organları kemirerek çıkmışım. İğnelerle falan doğdum. Çıkışım da tatlıdır’” açıklamasında bulundu.

Hayko Cepkin: İnsanlarla göz göze gelmekten kaçınırdım

“HAYAL DÜNYAM ÇOK GENİŞTİ”
“Müzikal anlamda bir kulağım olduğu için ve bunu hayatta güzel bir değere dönüştürmeyi başarabilen biri olduğum için çok mutluyum” diyen Hayko Cepkin, “Olduğundan çok fazla memnun olduğum şeylerden biri de azmimdir. Çok hırslıyım ve azimliyim. Ulaşmak istediğim şeyleri mutlaka gerçekleştiririm. Olmak istemediğim yerde ise asla olmam. Dünyaya gözümü tek açmış bir çocuk olarak Kurtuluş’ta bir evde büyüdüm. O dönemlerde sabahları ranzadan babaannemin üstüne atlayarak uyanırdım. Hayal dünyam çok genişti. Üç beş tane arabam vardı, o arabalarla oynardım. Ses çıkararak oyun oynama meslekte de çok işime yaradı. Mesela şarkılarda yazacağım davulları ilk ağızla çıkarttığım sesler üzerinden düşünürüm.” dedi.

Hayko Cepkin: İnsanlarla göz göze gelmekten kaçınırdım

“YILLAR GEÇTİKÇE İNSANLARIN GÖZÜNE BAKABİLMEYİ BAŞARDIM”
“İnsanlarla göz göze gelmekten kaçınırdım” diyen Cepkin sözlerine şöyle devam etti; “İlişkilerim de bu sebeple pek iyi gitmedi. İlişkilerde klasik bir erkek profili vardır ya hani, hep janti çocuklar, simetrik olarak çok düzgünlerdir onlar. Ben böyle değildim, aynaya baktığımda hep bir tarafım daha farklıydı. Çocuklukta da dalga geçilen, şakalara maruz kalan biri olunca, yıllarca kendime gereksiz bir negatiflik yükledim. Yıllar içinde duruşunuz, varlığınız, kişiliğiniz ve sebepleriniz oluşmaya başladığında insanların gözlerine daha çok bakmaya başlıyorsunuz. Bu negatiflikten kendimi böyle sıyırıp bunu pozitif anlamda anlamlandırmaya başladım.”

Hayko Cepkin: İnsanlarla göz göze gelmekten kaçınırdım

“EŞİMLE BİRBİRİMİZİ ÇOK SEVİYORUZ”
“Eşimle müthiş bir anlayış pozisyonumuz var. Kendimi kendime göre hep zor addederim, eşim de öyle kendisini zor olarak addeder. Biz bu zorluk kısmını kabul ettik ve birbirimize karşı devasa bir anlayış pozisyonumuz var” diyen Cepkin, “Pandemiyle birlikte hatta 9 aydır yan yanayız, demek ki birbirimizi çok seviyoruz. Ben sevgimi göstermeyi çok severim, özellikle dokungaçlarım dokunmayı sever, sevilmeyi seven biriyim.” açıklamasında bulundu.

Hayko Cepkin: İnsanlarla göz göze gelmekten kaçınırdım

“EBEVEYN OLMAMA KARARI ALDIK”
“Dünyanın şu an ki durumunu düşünürsek, ebeveyn olmama kararı aldık. Hayatımızı başka yönlere sevk ettik” diyen Cepkin sözlerine şöyle son verdi; “İlişkimiz böyle devam ediyor. Onunla ilgili unutamadığım bir anım var. Siren şarkısını eşim için yazdım. Yirmili yaşlarda biz daha sevgiliydik, o bir kaza geçirdi. Ben İstanbul’dayım, o ise Fethiye’deydi. Babası beni aradığında henüz tanımıyordu, “Başımıza böyle bir şey geldi” diye haber verdi. O dönem müzisyenlik yapıyorum, oraya uçacak param yok, elim ayağım bağlı kaldı. O an yapabileceğim tek şey akorlara basmaktı ve bir anda bu duygular beste olarak çıktı, sonra sözler ortaya çıktı. Tabii arkadaşım bana bilet aldı, ben tedavi olduğu şehir olan İzmir’e gittim. Aileyle de tanışmam böyle oldu. Sarışın saçlı biri çıktı karşılarına. Nereden bilebilirlerdi ki bir gün onlara damat olacağımı.”

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı