Havaya Ateş Eden Fatih Bulut İlk Açıklamasını Yaptı

Asker eğlencesinde havaya ateş eden şarkıcı Fatih Bulut açıklama yaptı. Bulut, “Hatalı olduğumu anladım, özür dilerim” dedi.

Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısı ile kısa zamanda ünlü olan şarkıcı Fatih Bulut, önceki gün bir asker eğlencesine gitti. Belinden silahını çıkartarak havaya ateş açmaya başlayan Bulut’a davetlilerden biri müdahale etti. Görüntülerin sosyal medyada kısa zamanda trend olmasının sonrasında Bulut’a tepki yağdı.

MENAJERİ DE AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Olayın infiale neden olmasının sonrasında Fatih Bulut’un menajeri, 2. Sayfa programını telefonla arayarak “Fatih Bulut çok bilinçli biri, o silah ona zorla verildi.” açıklamasını gerçekleştirmişti. Bulut, şahsi Instagram sayfasından tepki toplayan olayla alakalı açıklama yaptı.

“TÜM SEVENLERİMDEN ÖZÜR DİLERİM”

Bulut, “Rahmetli abimin emaneti öz yeğenimi askere gönderdiğimiz; aile üyeleri ve yakın akrabalarımızın katıldığı asker eğlencesinde kuru sıkı silah ile askerimi cesaretlendirmek için havaya ateş ettim. Vatanını ve bayrağını seven bir vatandaş olarak bizzat şahsım da bu vatanın her daim hazırda bekleyen bir askeriyim. Yapmış olduğum bu davranıştan sebeple hatalı olduğumu fark ettim. Bütün halkımızdan ve bütün sevenlerimden özür dilerim. Şehitler ölmez vatan bölünmez.” açıklamasını paylaştı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı