adplus-dvertising

Havada panik kameralara böyle yansıdı

Antalya’nın Manavgat ilçesinde tekneye bağlı paraşütün ipinin kopması neticesi boşalan paraşüt havada sürüklendi. Panik anları o anda sahilde bulunan bir vatandaşın cep telefonlarına yansıdı. Paraşüt yüzlerce metre ilerde elektrik tellerine takıldı. Hafif yaralanan tatilci ambulansla hastaneye kaldırıldı.
Takip et
Havada panik kameralara böyle yansıdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Antalyada geçtiğimiz hafta da Serik ilçesi Belek tatil bölgesinde teknenin arıza yapması neticesi havada askıda kalan deniz paraşütündeki anne ve 2 kız çocuğu için turistler ve vatandaşlar seferber olmuştu. Korku dolu anların meydana geldiği olayda anne ve 2 çocuğu kaza yaşanmadan şezlonglarına arasına indirilmişti.

Olay Manavgat ilçesine bağlı tatil bölgesi Side Mahallesinde meydana geldi. Tekneye bağlı olan bir kişinin bulunduğu paraşütün ipi bir anda koptu. Paraşütün askıda kalması ve savrulmaya başlamasıyla kısa zamanlı panik meydana geldi. Paraşüt ipin koptuğu bölgeden yüzlerce metre ilerde elektrik tellerine takıldı.

Havada panik kameralara böyle yansıdı

Paraşütte bulunan ve ismi öğrenilemeyen tatilci olayı hafif yaralı olarak atlatırken ambulansla kontrol maksatlı hastaneye kaldırıldı. Kopan teller zeytin bahçesindeki kuru otları tutuşturdu. Yanan bölge itfaiyenin müdahalesiyle söndürüldü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.