adplus-dvertising

Havacılık öğrencileri sektör temsilcileriyle buluştu

3’üncü Skywards Havacılık ve Teknoloji Zirvesi havacılık sektörünün yıldız adlarını buluşturdu. Havacılıkla alakalı bölümlerde eğitimlerine devam öğrenciler, havacılık sektörü temsilcileri ile bir araya geldi.
Takip et
Havacılık öğrencileri sektör temsilcileriyle buluştu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Beykent Üniversitesi Sivil Havacılık Kulübü’nün ev sahipliği yaptığı, Beykent Üniversitesi Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Programı öğrencileri başta olmak üzere, birçok akademisyene, lise öğrencilerine ve öğretmenlerine ev sahipliği yapan 3’üncü Skywards Havacılık ve Teknoloji Zirvesi, üniversitenin Hadımköy Yerleşkesi’nde gerçekleştirildi. Zirvede 5 yüze yakın katılımcı yer aldı.

Eğitim imkanları da anlatıldı”
Havacılık liseleri öğrencilerine Hadımköy Yerleşkesi’nde yer verilen Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Programı öğrencilerinin eğitim imkanlarının da anlatıldığı zirvede, sektör temsilcileri ile bir araya gelen öğrenciler, sektörle alakalı merak ettikleri bütün soruları konuklara yöneltme fırsatı buldu.

CRM ve Kabin, Sivil ve Askeri Pilotaj, Mülakat ve İşe Alım Süreçleri, Havacılıkta Dijital Medya başlıklarıyla düzenlenen 3’üncü Skywards Havacılık ve Teknoloji Zirvesi’ne katılan adlar ise şöyle:

Kabin Amiri Bilgen Abacı, 2’nci Pilot Lütfi Başyiğit, Kaptan Pilot Ekrem Konakoğlu, Havacılık Güvenlik Müdürü Diğdem Altun, Haber Koordinatörü ve Havacılık Yazarı Sayın Murat Herdem.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.