Hatice Hadise’yi Söylediği Şarkıyla Ti’ye Aldı

Magazin gündemini her hareketiyle sallayan Hatice, bu kez de Hadise'ye kafa tutan bir video paylaşarak gündeme geldi.
Hatice Hadise’yi Söylediği Şarkıyla Ti’ye Aldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yaptığı her hareketiyle gündem olmayı başaran şarkıcı Hatice, bu kez de Hadise’yi hedef alan bir paylaşım yaptı. Son olarak mankenliğe soyunan şarkıcı, sergilediği davranışla tepkilerin odağı olmuştu.

Son günlerde ünlü isimlerin farklı dansları magazin sayfalarında haber olmaya devam ederken, Hatice’den bu görüntülere yanıt niteliğinde bir paylaşım geldi.

HATİCE’DEN KAFALARI KARIŞTIRAN AÇIKLAMALAR

Ünlü şarkıcıların gündem olan dansını Ti’ye alan Hatice, Neşet Ertaş’ın Ahirim Sensin şarkısını seslendirdi. Bu performansını sosyal medya hesabından paylaşan şarkıcı, gönderinin altına, ‘Ben Her topa girmem, sadece şarkı söylerim, siz de öyle yapın’ notunu düşerek ünlü isimlere kafa tuttu. Ünlü şarkıcının takipçileri, Hatice’nin ‘Ahirim Sensin’ performansına kısa sürede binlerce yorum yaptılar.

Magazin sayfalarında paylaşılan dans görüntülerinin altına, bir takipçi Hatice’yi etiketleyerek, aynı performansı beklediğini söylemişti. Hatice ise, ‘Herkesin tarzı farklı saygı duymak gerekir, kötü yorum yapanları vicdanlarıyla baş başa bırakıyorum’ açıklamasında bulunmuştu.

Günler önce bu yorumu yapan Hatice’nin, bugün sosyal medyadan özellikle Hadise’yi hedef alan paylaşım yapması ise kafaları karıştı. Hadise’den ise çığ gibi büyüyen bu eleştirilere henüz bir yanıt gelmedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.