Hatice, çok konuşulacak bir itirafa imza attı

Şarkıcı Hatice, 2000 yılında Ebru Gündeş, Mahsun Kırmızıgül, Şafak Sezer, Yavuz Bingöl, Alişan, Ceylan ve Ciguli ile birlikte çekilmiş karesini Instagram hesabından paylaştı. Fotoğrafın hikayesini anlatan Hatice, çok konuşulacak bir itirafa da imza attı.
Takip et
Hatice, çok konuşulacak bir itirafa imza attı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hatice, sosyal medyada yaptığı son paylaşımla takipçilerini yıllar öncesine götürdü. Ünlü şarkıcı, 2000 yılında Mahsun Kırmızıgül, Ebru Gündeş, Yavuz Bingöl, Ceylan, Şafak Sezer, Ciguli ve Alişan’la aynı karede olduğu pozu yayınlayan şarkıcı, “Size şampiyonlar ligi fotoğrafı bırakayım. Yıl 2000 Prestij Müzik ailesi Avrupa Turnesi ‘en kaliteli zamanlardı’ Beni bulun” notunu düştü.

Sosyal medyayı sallayan fotoğrafın ardından SnobMagazin’e açıklama yapan Hatice, bu isimlerin birçoğuyla görüşmediğini söyledi. 21 yıl öncesinden bahseden şarkıcı, “Güzel günlerdi. Mahsun Kırmızıgül’ün ortağı olduğu Prestij Müzik dönemiydi.

Mahsun Kırmızıgül o dönem patronumdu. Avrupa turnesi için fotoğraf çekimi yapmıştık. Şimdi bu fotoğrafta yer alan isimlerden sadece Ceylan ve Alişan’la görüşüyorum. Her şey eskide kaldı. İnsan bu tür fotoğrafları görünce duygusallaşıyor” ifadelerini kullandı.

Çarpıcı ifadelerine devam eden Hatice, “Nankörlük yapmak istemiyorum ama üzerimizden çuvallarla paralar kazandılar. Bir dakika k..ımızın üzerine oturamıyorduk çalışmaktan. Öyle bir sözleşme yapmışlardır ki bir şey talep edemiyorduk. Dilenci gibi para istiyorduk resmen” dedi.

Hatice, çok konuşulacak bir itirafa imza attı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.