Hatice Çelik cinayeti için tepkiler çığ gibi büyüyor!

Hatice Çelik son dakika cinayeti sosyal medyada büyük tepki oluşturdu. Geçtiğimiz sene Emine Bulut'un kızı yanında öldürülmesinden sonra,başka bir olay İstanbul Arnavutköy Nenehatun Mahallesi Sungurlu Sokak'ta yaşandı. Edinilen bilgiye göre, 5 çocuk annesi Hatice Çelik ile eşi Veysi Çelik arasında henüz bilinmeyen nedenle tartışma yaşandı. Tartışmanın ardından Hatice Çelik sokağa çıktı. Evinde bulunan pompalı tüfeği de yanına alarak eşinin peşinden giden Veysi Çelik, sokak ortasında Hatice Çelik'e ateş etti. Hatice Çelik kanlar içinde yere yığılırken, Veysi Çelik çevredekiler tarafından olay yerinden uzaklaştırıldı. Hatice Çelik cinayeti son dakika haberleri

Hatice Çelik son dakika cinayeti: Arnavutköy’de 5 çocuk annesi Hatice Çelik, eşi Veysi Çelik tarafından sokak ortasında pompalı tüfekle vurularak öldürüldü. Olay anında orada olan oğlu İshak Çelik annesinin başında gözyaşı dökerken, dehşet anları ise çevredekiler tarafından görüntülendi. Yaşamını yitiren kadının cenazesi yerden kaldırılmadan, Veysi Çelik’in yakınları ile Hatice Çelik’in yakınları arasında arbede de meydana geldi. Olay yeri inceleme ekipleri çalışmalarını sürdürdüğü esnada Veysi Çelik’in yakınları ile Hatice Çelik’in yakınları arasında arbede meydana geldi. Yapılan çalışmaların sonrasında Hatice Çelik’in cenazesi otopsi işlemleri için üzere Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

5 çocuk annesi Hatice Çelik ile eşi Veysi Çelik arasında halen belirlenemeyen sebeple münakaşa meydana geldi. Münakaşanın sonrasında Hatice Çelik sokağa çıktı. Evinde bulunan pompalı tüfeği de yanına alarak eşinin peşinden giden Veysi Çelik, sokak ortasında Hatice Çelik’e ateş etti. Hatice Çelik kanlar içinde yere yığılırken, Veysi Çelik çevredekiler tarafından olay yerinden uzaklaştırıldı. Çevredekilerin engellemesiyle olay yerinden uzaklaştırılan Veysi Çelik bir müddet sonra gelerek Hatice Çelik’e tekrar ateş etti. Bu esnada olay yerinde olan yeğeni, Veysi Çelik’in elinden silahı aldı. Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Hatice Çelik vücudunun çeşitli yerlerine isabet eden 4 kurşunla yaşamını yitirdiği tespit edildi. Hatice Çelik’in oğlu İshak Çelik ise annesinin başında gözyaşı döktü.

“OĞLU VE YEĞENİ ARAYA GİRMEYE ÇALIŞTI. ENGEL OLAMADI”

Veysi Çelik’in amcasının oğlu Şakir Çelik “Demek ki anlaşamadılar. Geçimsizlik başka bir neden yok. Daha önceden aralarında münakaşa yaşanıyordu. Olay esnasında Veysi Çelik’in oğlu ve yeğeni araya girmeye çalıştı. Engel olamadı.” şeklinde konuştu.

OLAY YERİNDE KAVGA ÇIKTI

Olay yeri inceleme ekipleri çalışmalarını sürdürdüğü esnada Veysi Çelik’in yakınları ile Hatice Çelik’in yakınları arasında arbede meydana geldi. Yapılan çalışmaların sonrasında Hatice Çelik’in cenazesi otopsi işlemleri için üzere Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

OLAY ANI KAMERADA

Öte yandan çevredekiler tarafından cep telefonuyla kaydedilen görüntülerde, Hatice Çelik’in kanlar içinde yerde yattığı görülüyor. Tekrar olay yerine gelen Veysi Çelik ise pompalı tüfekle iki el ateş ediyor. Yeğeni ise silahı Veysi Çelik’in elinden aldığı görülüyor.

POLİS KATİLİ ARIYOR

Polis ekipleri, olayın sonrasında kaçan Veysi Çelik’i yakalamak için çalışma başlattı.

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı