adplus-dvertising

‘Hastaneye gidiyorum’ diyen kadın 5 aylık bebeğini komşuya bırakıp kaçtı

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde, 5 aylık bebeğini “hastaneye gideceğim” diye komşusuna bırakan kadın evi terk etti. Bebeği ile beraber, elektriği dahi olmayan bir evde yaşam mücadelesi veren 20 yaşındaki İsa Alasırt ise eşine beddua ediyor.
Takip et
‘Hastaneye gidiyorum’ diyen kadın 5 aylık bebeğini komşuya bırakıp kaçtı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

7 Mart Mahallesi’nde yaşayan ve küçük sanayi sitesinde bir tamirhanede çalışan İsa Alasırt, 2 sene önce henüz 18 yaşındayken, kendisi ile aynı yaşta olan Z.A. ile evlenerek dünya evine girdi. Çiftin bu evlilikten şu anda 5 aylık olan bir de erkek çocukları oldu. 2 gün önce çocuğunu komşularına bırakan Z.A. “hastaneye gidiyorum” diye evden çıktı fakat bir daha geri dönmedi. Bebeği alan komşuları vaziyeti İsa Alasırt’a bildirdi. Hastaneye giden ve eşinin hastaneye hiç giriş yapmadığını öğrenen genç adam eşinin evi terk ettiğini anladı. Bir gün sonra ise Z.A. sosyal medya hesabına el ele tutuşmuş biçimde bir fotoğraf yükleyerek “Sonunda kavuştuk hasret son buldu” notunu düştü.

Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğüne giden İsa Alasırt ise eşi hakkında kayıp müracaatında bulundu. Ev kirasını ödeyemediği için elektriksiz, eşyası dahi olmayan bir evde karanlıkta 5 aylık bebeği ile ortada kalan Alasırt, bebeğin karnını doyuramıyor. Vücudu yara bere içerisinde olan 5 aylık bebek ise devamlı ağlıyor. Eşine seslenerek “Allah senin belanı versin” diyen İsa Alasırt, “2 senelik evliydik. Eşim hastaneye gidiyorum diyerek çocuğumuzu komşuya bırakarak evden çıkmış. Ben ondan sonra eve geldim komşum beni çağırdı. Komşum eşimin hastaneye gidiyorum diye evden çıktığını belirtti. Ben de hastaneye gittim. Hastaneye hiç giriş bile yapmamış. Sonra Osmaniye’ye gittiğini öğrendim Osmaniye’ye gittikten sonra başkasına kaçtığını öğrendim. Başkası ile el ele fotoğraf attı sosyal medya hesabına. Ev kirasını ödeyemediğim için elektriğim de kesildi. Çocuğumla beraber böyle karanlıkta kalıyoruz. Eşime de sesleniyorum. Onun Allah belasını versin başka da bir şey demiyorum kendisine” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.