Hastanede yaşlılara gündüz yardım ediyor gece soyuyor!

Cezaevinden izinli olarak çıkan Salih Ramazan S. (30) gündüzleri hastanede refakatçisi olmayan yaşlılarla ilgileniyor onlara yardım ediyor. Gece olduğunda ise bu kişileri soyuyor. Olay 110 saatlik kamera kayıtları saniye saniye incelendiğinde ortaya çıktı.
Takip et
Hastanede yaşlılara gündüz yardım ediyor gece soyuyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Jandarmanın dedektifleri olan Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT), Pamukkale ilçesinde son 1 ay içerisinde yaşanan 5 ayrı evden hırsızlık olayını araştırırken enteresan bir ayrıntıya ulaştı. Suç olaylarının yaşandığı bölgede bulunan 45 eve ait güvenlik kameralarının 110 saattik kayıtlarını titiz bir biçimde inceleyen JASAT ekibi, hırsızlık olaylarını gerçekleştiren zanlının Salih Ramazan S. (30) olduğunu tespit etti.

Cezaevinden izinli olarak çıkan Salih Ramazan S’nin, gündüzleri hastane odalarını tek tek dolaşarak yanında refakatçisi olamayan yaşlılara yardım bahanesiyle yaklaştığı, gün boyu yanlarında kalıp refakat ettiği yaşlıların güvenlerini kazanarak adres bilgilerini elde ettiği ve gece ise öğrendiği adreslere giderek boş olan evlerde rahat bir biçimde hırsızlık yaptığı tespit edildi.

JASAT ekiplerinin 110 saatlik kamera araştırması neticesi yeni kurbanının başında refakatçilik yaparken yakalanan Salih Ramazan S’nin, hırsızlık, uyuşturucu ticareti ve mala zarar verme suçlarından 33 ayrı suç kaydının olduğu anlaşıldı. Son karıştığı 5 ayrı hırsızlık olayından hakim karşısına çıkan Salih Ramazan S., tutuklanarak izinli çıktığı cezaevine geri teslim edildi.

Benzerine az rastlanır bir taktikle hırsızlık yapan ve çaldığı eşyaları 2. el eşya ticareti yapan iş yerlerine satan Salih Ramazan S’nin, gerçekleştirdiği hırsızlık olaylarının sonrasında türkü söyleyip sosyal medya hesabından paylaştığı görüntüleri gün yüzüne çıktı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.