Hastanede Tahlil İçin Bekleyen Emre Kanber Hayatını Kaybetti

Sakarya’nın Pamukova ilçesinde Emre Kanber isimli bir vatandaş, karın ağrısı şikayeti ile gittiği hastanede tahlil için beklerken hayatını kaybetti.

Sakarya’nın Pamukova ilçesinde, tesisatçı Emre Kanber (33), karın ağrısı sıkıntısı ile gittiği hastanede test için beklerken, hayatını kaybetti.

Adapazarı’nda doğal gaz tesisatı yapan Emre Kanber, doğal gaz şirketinde çalışmak için Pamukova’ya geldi. Kanber, karın ağrısı şikayeti ardından arkadaşlarıyla birlikte Pamukova Devlet Hastanesi’ne gitti.

HASTANEDE BEKLERKEN HAYATINI KAYBETTİ

Burada gerçekleştirilen muayene ve testlerin sonrasında Kanber, ikinci kan tahlili için beklediği sırada, hava almak amacıyla çıktığı acil servisin koridorunda birden bire yere düştü. Arkadaşı ile hastane personelleri tarafından sedyeyle odaya götürülen Kanber, doktorların bütün müdahalelerine karşın kurtarılamadı. Kanber’in ölümü ile alakalı savcılık, soruşturma açtı. Emre Kanber’in cesedi, kesin ölüm sebebinin tespit edilmesi için Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampusu Adli Tıp Merkezi’ne sevk edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı