adplus-dvertising

Hastane’de kalabalık yapmayın diye uyaran doktora tekme tokat dayak!

Isparta Şehir Hastanesinde, bir doktorun hasta yakını tarafından darbedilme anı, görüntülendi. Hastane Acil Servisinde görev yapan Dr. Baki Meşhur, bir hasta yakını tarafından darbedildi.
Takip et
Hastane’de kalabalık yapmayın diye uyaran doktora tekme tokat dayak!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Isparta Şehir Hastanesi Acil Servis bölümünde saat 20.00 sıralarında iddiaya göre,O.M., yakınlarıyla beraber oğlu M.Y.M.’yi hastaneye getirdi.

KALABALIK İÇİN UYARI YAPTI

Bu esnada Dr. Baki Meşhur, kalabalıktan dolayı hasta yakınlarını ‘içeride kalabalık bir biçimde beklemeyelim’ diye uyardı. Bu uyarının sonrasında baba O.M., Dr. Meşhur’ye yumruklu saldırıda bulundu. Olay esnasında acil serviste beyaz kod alarmı verildi. Güvenlik görevlilerinin araya girmesiyle saldırgan olay yerinden uzaklaştırıldı.

Hastane Başhekimi Feridun Ruşen Keskin, yaptığı yazılı açıklamada, salgın sürecinde fedakarca görev yapan sağlık çalışanlarına yönelik şiddeti kınadıklarını söyledi. Yasal sürecin takipçisi olacaklarını vurgulayan Keskin, “Meslektaşımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Her zaman yanında olduğunuzu da söylemek istiyoruz.” ifadesini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.