adplus-dvertising

Hastanede darp olayına karışan kamu görevlisi görevden uzaklaştırıldı

Karabük Valiliği, Safranbolu ilçesinde bulunan hastanede bazı hasta ve sağlık çalışanlarını darp ettiği ileri sürülen kamu görevlisinin görevden uzaklaştırıldığı bildirdi.
Takip et
Hastanede darp olayına karışan kamu görevlisi görevden uzaklaştırıldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Edinilen bilgiye göre, S.B. adlı şahıs kolundaki derin kesikler dolayısıyla Safranbolu Devlet Hastanesi Acil Servisine getirildi. Burada ilk müdahalesi yapılan şahıs Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevki yapıldığı sırada hasta yakınları ile münakaşaya başladıktan sonra kendisini sakinleştirmeye çalışan doktor, hemşire ve güvenlik görevlisine sözlü ve fiili saldırıda bulundu. Vaziyetin ihbar edilmesi üstüne olay yerine gelen polis ekipleri şahsı gözaltına alırken, olayla alakalı soruşturma açıldı.

Hastanede darp olayına karışan kamu görevlisi görevden uzaklaştırıldı

Karabük Valiliği olayla alakalı açıklama yaptı. Şahsın kamu görevlisi olduğunun ifade edildiği açıklamada, “Kamu görevlisi olması sebebiyle hakkında idari soruşturma başlatılmış olup, valiliğimiz tarafından soruşturma müddetince görevden uzaklaştırılmıştır. Görevleri başında sözlü ve fiili şiddete maruz kalan bütün sağlık çalışanlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz” dendi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.