adplus-dvertising

Hastanede bu kadar da olmaz dedirten cep telefonu hırsızlığı

Gaziantep’te bir şahıs, özel bir hastanede çalışan sağlık çalışanının cep telefonunu çaldı. Güvenlik kamerasına da yansıyan hırsızlık anlarında şahsın önce fırsat kollaması sonra 10 bin liralık cep telefonunu çalması dikkat çekerken hastanede meydana gelen hırsızlık bu kadar da olmaz dedirtti.
Takip et
Hastanede bu kadar da olmaz dedirten cep telefonu hırsızlığı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, bir kaç gün önce Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde bulunan özel bir hastanede meydana geldi. İddiaya göre, hastaneye gelen bir şahıs, hastane koridorlarında bir müddet dolaştıktan sonra hasta kaydı yapan sağlık çalışanlarının cep telefonunu gözüne kestirdi.

Önce fırsat kolladı sonra 10 bin liralık cep telefonunu çaldı

Daha sonra bir müddet fırsat kollayan şahıs, sağlık çalışanlarının lavaboya gitmesini fırsat bilerek hasta kayıt masasına yanaştı. Şahıs, hızlı bir biçimde masanın üstünde bulunan ve ortalama 10 bin lira değeri olan cep telefonunu çalarak bölgeden koşar adımlarla uzaklaştı.

Hırsızlık anları güvenlik kamerasına an be an yansıdı

Hastanede bu kadar da olmaz dedirten cep telefonu hırsızlığı anları ise güvenlik kameralarına an be an yansıdı. Olay sonrasında hırsızlık zanlısını yakalamak için çalışma başlatıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.