Hastane önünde duran ambulansı çaldılar!

OKMEYDANI Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin önünde duran ambulans kimliği öğrenilemeyen bir kişi tarafından çalındı. Ambulans, yaklaşık yarım saat süren kovalamaca sonucu polis ekipleri tarafından Kağıthane'de havaya uyarı ateşi açılarak durduruldu. Ambulansı çalan şüpheli ise gözaltına alındı.

Olay, saat 01.30 sıralarında Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde meydana geldi. Hastanenin önünde duran 34 VZ 3586 plakalı hasta nakil ambulansı, kimliği henüz tespit edilemeyen bir kişi tarafından çalındı.

Ekipler havaya ateş açtı

İhbar üstüne olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Büyükdere Caddesi üstünden, Kağıthane’ye yönelen ambulans, Çeliktepe Mahallesi İsmet İnönü Caddesi üstünde polis ekipleri tarafından durdurulmak istendi. Şahsın durmaması üstüne ekipler havaya ateş açtı.

Gözaltına alındı

Polis ekiplerinden kaçamayacağını anlayan şüpheli, teslim oldu. Ekipler tarafından gözaltına alınan şüpheli gözaltına alınarak emniyete götürüldü. Çalınan ambulans ise bir polis memuru tarafından hastaneye geri getirildi.

‘Havaya ateş ettiler durdurmak için’

İsmet İnönü Caddesi’nde meydana gelen olayı ise bir görgü tanığı anlattı. Polisin havaya ateş ettiğini söyleyen görgü tanığı, “Okmeydanı’ndan bir ambulans çalınmış. Sanırım buranını yerlisi. Polisler ihbar üstüne burada önünü kestiler. Havaya ateş ettiler durdurmak için, yani en sonunda. Ondan sonra yolunu kestiler ve aldılar. Tek kişiydi” şeklinde konuştu.

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı