Hastalığını Yenen Erbil’den Sürpriz Karar!

Başarılı bir tedavi sürecinin ardından sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil, yeni yayın döneminde ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Geçirdiği rahatsızlık sonucu uzun süre hastanede tedavi gören Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz günlerde taburcu olarak hayranlarını sevindirmişti. Taburcu olduğu gün kameraların karşısına geçen ünlü şovmenin neşeli tavırları dikkat çekmişti. Şimdilerde evinde dinlenen Erbil’in yeni yayın dönemi için planları var.


Türk televizyon tarihine damga vuran isimlerden biri olan Mehmet Ali Erbil, hastalığı sonrası uzun süredir ekranlardan uzaktı. Başarılı bir tedavi sürecinin ardından sağlığın kavuşan ve geçtiğimiz günlerde doktorları tarafından taburcu edilen Erbil’in bundan sonra bundan sonra ekranlarda boy gösterip göstermeyeceği sorusu yanıt buldu. Şu sıralar evinde dinlenen ve hastalığın etkisini tamamen üzerinde atmaya çalışan ünlü şovmenin, bir taraftan da önüne gelen projeleri değerlendirdiği öğrenildi. Yakın çevresine ekranda olmayı çok özlediği söylenen Erbil’in kendini fazla yormayacak bir projeyi kabul etmesi bekleniyor.

YAPIMCILAR TEMKİNLİ YAKLAŞIYOR

Geçtiğimiz dönemlerde sunuculuğunu yaptığı programlardaki sivri çıkışları ile dikkat çeken Erbil’in başı RTÜK’le sürekli derde giriyordu. Teklifi götüren yapımcıların, yeni yayın döneminde RTÜK’ün kurallarının çok daha sert olacağını dikkat çekip Erbil’e “Bu yönde senden anlayış bekliyoruz” dediği de gelen bilgiler arasında. Ünlü şovmenin nasıl bir proje ile hayranlarının karşısına çıkacağı şimdiden merak konusu oldu.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı