Hasta Yatağındaki Erbil’den Aylar Sonra İlk Fotoğraf!

Uzun bir aradan sonra Mehmet Ali Erbil’den iyi haber geldi. Ünlü şovmenin kızı, kardeşi ve babasıyla hastaneden fotoğraf paylaştı.

Evinde geçirdiği talihsiz kaza nedeniyle hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil’in ‘Kaçış Sendromu’ olarak bilinen hastalığı nüksetmişti. Yaklaşık 9 aydır hastanede yatan ünlü şovmen, başarılı bir tedavi sürecinin ardından sağlığına kavuştu. Hayranlarının son durumunu merak ettiği Erbil’in bugün hastane odasından bir de fotoğrafı paylaşıldı.

Aşkları ve yaptığı evliliklerle bir döneme damga vuran isimlerin başında gelen Mehmet Ali Erbil, son yıllarda hastalık haberleriyle gündeme geliyordu. Şansızlıkların peşini bırakmadığı ünlü şovmen, son olarak evinde geçirdiği talihsiz kaza sonrası kaburgalarını kırmıştı. Apar topar hastaneye kaldırılan ve burada yapılan tetkiklerde ‘Kaçış Sendromu’ hastalığının nüksettiği anlaşılan ünlü şovmen, apar topar yoğun bakıma alınmıştı. Yaklaşık 9 aydır tedavi gören Mehmet Ali Erbil’den beklenen iyi haber bugün geldi.

KIZI FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Ünlü şovmenin kızı, babası ve kardeşiyle hastane odasından bir fotoğraf paylaştı. Serumların etkisiyle bir hayli kilo aldığı gözlenen Erbil’in gülümsemesi dikkatlerden kaçmadı. Tedavi olduktan sonra bir süre dinleneceği öğrenilen Erbil’in ardından basın mensuplarının karşısına geçmesi bekleniyor. Uzun süredir kameralardan uzak kalan Erbil’in düzenleyeceği basın toplantısında neler söyleyeceği herkes tarafından merak ediliyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı