Hasta karısı ve oğlunu evin içinde diri diri yaktı!

Japonya’da Toshiko Ohashi adlı kadın, içerisinde yatalak olan oğlu ve kocasının bulunduğu evi ateşe verdi. Oğlunu ve kocasını öldüren kadın, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Takip et
Hasta karısı ve oğlunu evin içinde diri diri yaktı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Japonya‘da yatalak hasta olan oğlu ve kocasının bulunduğu evi yakan kadın pes dedirtti. Zanlı, polisteki ifadesinde eşine ve oğluna bakmaktan yorulduğu için cinayeti işlediğini itiraf etti.

CANSIZ BEDENLERİNE ULAŞILDI

Chiba eyaleti akıl almaz bir cinayete sahne oldu. Yatalak hasta olan eşi ve oğlunu öldürmek için yaşadığı evi ateşe veren 65 yaşındaki “Toshiko Ohashi” isimli kadın zanlı tutuklandı. İki katlı ahşap evden alevler yükseldiğini gören komşuların polisi araması üstüne eve gelen itfaiye ekipleri, yangını 1 saatlik çabanın sonrasında söndürürken, evin ikinci katında şüphelinin yatalak hasta olan eşi Yoshio ve oğlu Yoshihito’nun cansız bedenlerine ulaşıldı.

CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Kendisi de hafif dereceli yanıklara maruz kalan zanlı, polisteki ifadesinde kocasına ve oğluna bakmaktan yorulduğu için cinayeti planladığını itiraf etti. Ohashi, öte yandan felç geçiren kocasının son dönemlerde kendisine ölmek istediğini söylediğini öne sürdü. Zanlı, 67 yaşındaki kocasını ve 32 yaşındaki oğlunu öldürme suçlamasıyla tutuklandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.