Hasmını Önce Bıçakladı Sonra Boğazını Kesti!

Düzce’de meydana gelen dehşet verici olayda Nurdahan Karaoğlu, daha önceden hasım oldukları belirlenen Musa Y. tarafından katledildi.

Aralarında husumet bulunduğu öğrenilen Nurdahan Karaoğlu ve Musa Y. aynı sokakta karşı karşıya gelince olanlar oldu. Karaoğlu’nu karşısında gören Musa Y. önce ağız dalaşına girdi. Bir süre sonra aralarında çıkan arbede ile birlikte yanında taşıdığı bıçağı çıkaran Musa Y. Karaoğlu’nun sırtına defalarca kez bıçağı sapladı. Hızını alamayan Musa Y. daha sonra hasmının boğazını sokak ortasında keserek vahşice katletti.


OLAY YERİNDE YAŞAMINI YİTİRDİ

Aldığı bıçak darbeleriyle birlikte kanlar içerisinde yere yığılan Karaoğlu, saldırgan Musa Y.’nin elinden kurtulamadı. Hasmını bıçak darbeleriyle yere seren katil daha sonra çevredekilerin gözü önünde, Nurdahan Karaoğlu’nun boğazını keserek acımasızca öldürdü. Olayın hemen ardından vatandaşlar polis ve sağlık ekiplerine ihbarda bulundu. Sağlık ekipleri ilk incelemelerinin ardından genç adamın hayatını kaybettiğini belirterek müdahalede bulunamadılar.

Musa Y. ise cinayetin ardından olay yerinden hızla kaçarak uzaklaştı. Katilin peşine düşen polis ekipleri zanlıyı kısa süre içerisinde yakalayarak gözaltına aldılar. Musa Y. daha sonra ifadesi alınarak nöbetçi mahkemeye sevk edildi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı